Ημέρα ανακοινώσεων ήταν η σημερινή για τον Α.Σ. Γιαννιτσά καθώς προχώρησε στην πρόσληψη του Δημήτρη Τομπάζη στη θέση του προπονητή ενώ παράλληλα ανακοίνωσε τον τερματοφύλακα Νίκο Δεληχατζή και τους επιθετικούς Κώστα Χατζηστεφάνου και Στάθη Καράμπελα.
Αναλυτικά όλες οι ανακοινώσεις του Α.Σ. Γιαννιτσά:
«Ο Α.Σ Γιαννιτσά είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας με τον Δημήτρη Τομπάζη, προπονητή με μεγάλη εμπειρία στις εθνικές κατηγορίες.
Έναρξη συνεργασίας επίσης και με τον έμπειρο τερματοφύλακα Νίκο Δεληχατζή με πέρασμα από ομάδες της Γ’ εθνικής.
Τους ευχόμαστε καλή σεζόν, με υγεία»
«Ο Α.Σ. Γιαννιτσα ανακοινώνει την απόκτηση του έμπειρου επιθετικού Κωνσταντίνου Χατζηστεφάνου. Με πέρασμα από την Αναγέννηση Γιαννιτσών, Νέο Αγιονέρι, Κοζάνη FC, Ναυπακτιακό Αστέρα και πολλές ακόμα ομάδες στις εθνικές κατηγορίες.
Του ευχόμαστε καλή σεζόν, με υγεία»
«Ο Στάθης Καράμπελας στον Α.Σ. Γιαννιτσά.
Ο Γιαννιτσιώτης επιθετικός που εντυπωσίασε με τις εμφανίσεις του θα πλαισιώσει την ομάδα μας για τη νέα αγωνιστική χρονιά.
Του ευχόμαστε καλή σεζόν, με υγεία.»