Με το καλύτερο τρόπο ξεκίνησε το 2023 η ομάδα του Εθνικού Γιαννιτσών που πέρασε εύκολα με 3-0 τον Μ Αλέξανδρο Πέλλας. Για την ομάδα του Μητσάκη σκόραραν ο Καράμπελας 2 και Καραδημος
Έγκυρη και αξιόπιστη αθλητική δημοσιογραφία για το νομό Πέλλας. Κάλυψη της πλειοψηφίας των αθλητικών γεγονότων, ανταποκρίσεις, παρασκήνια, συνεντεύξεις και χρήσιμες δημοσιογραφικές πληροφορίες.
Designed/Powered by: e-volution software.
Designed/Powered by: e-volution software.