Με επιτυχία συνεχίζεται η έκθεση φωτογραφίας του Στέφανου Ιωαννίδη στο Φουαγιέ του πνευματικου κέντρου Γιαννιτσών η έκθεση που έχει θέμα : ‘ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘ’ ΗΜΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ’ ,
και γίνεται σε συνδιοργάνωση του ΙΛΕ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ‘Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ’ & ΔΗ.Κ.Ε.Π.Α.Π ,
ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ 18:00 – 20:00 Η έκθεση θα διαρκέσει ως και τις 26-11-2023 και αναμφισβήτητά παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για όποιον την παρακολουθήσει.