Στην Αλεξανδρούπολη και στους 35ους Πανελλήνιους αγώνες στίβου βετεράνων αθλητών έλαβαν μέρος οι μοναδικοί και ακούραστοι αθλητές της Ομάδας, Χρυσοστομος Σουπιαδης, χρυσό
στα 1500 και στα 5000…και Γιώργιος Γεωργίου …
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
1500 μέτρα δεύτερος![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
5.000 μέτρα πρώτος ![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Η διοίκηση και σύσσωμη η ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ σας ευχόμαστε καλή αποκατάσταση ,καλή ξεκούραση και καλή συνέχεια στους μελλοντικούς σας αγώνες!!!