Κορασίδων
Τελική Φάση

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ      3-1
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                 3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     8
2 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ      8
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ             6
4  ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         5

Ανδρών
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ         3-0
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ- ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     3-1
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     3-2
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ         25
2 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ         22
3 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     20
4 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     19
5 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     10
6 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ             5
7 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     4
8 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ        0


Β Εθνική Γυναικών
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     2-3
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ        3-0
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             1-3
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ             3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 Β΄ ΕΘΝΙΚΗ

1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     27
2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     19
3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     16
4 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             16
5 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ             14
6 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     6
7 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     5
8 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ         5

Τοπικό Γυναικών
Α όμιλος

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  -  ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     2-3
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  - ΑΣ  ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ          3-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     23
2 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ         21
3 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ         10
4 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ         0


Β όμιλος
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ    3-0
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ    3-0
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΊΚΗ  ΓΕ         3-0M

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     26
2 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ         19
3 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ     7
4 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ  ΓΕ     -1

Παμπαίδων
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     1-3

Παγκορασίδων
Α΄  Όμιλος

ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ        3-1
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ    3-0 ΣΑΒΒΑΤΟ

Β΄ Ομιλος

ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     0-3 ΣΑΒΒΑΤΟ
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     3-0 ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ         2-3
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ        3-0

Γ Όμιλος   
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ         0-3
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ         3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ         3-0
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ            3-0
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ- ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ    2-3