Κορασίδων
Α Ομιλος

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ     3-0
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ         3-0
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                                   ΣΕΤ      ΒΑΘΜΟΙ
1     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ          15-4     11
2     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ         15-0     10
3     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ          13-6     10
4     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          12-7     10
5     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ              7-12     8
6     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ          6-14     8
7     ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ          4-12     6
8     ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ          1-18     6
Β Ομιλος

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    0-3
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ         3-2
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ        3-1
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ            0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α/α     Ομάδα                                                     ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ              18-2     12
2     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ             15-9     11
3     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ         15-7     10
4     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ              13-11     9
5     ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ      14-9     9
6     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ          6-12     8
7     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ                  3-15     7
8     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ            1-18    6
Γ Ομιλος

ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    0-3
ΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    3-1
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ- ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ             3-0
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ        3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
α/α     Ομάδα                                    ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ             18-2     12
2     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             17-3     11
3     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ          15-4     11
4     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ              12-9     10
5     ΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ          6-13     8
6     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ      4-16     7
7     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ         5-17     7
8     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ         3-18    6
Εφήβων
   
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ         1-3
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ      3-0

Νεανίδων

ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    0-3
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ            3-0

Παγκορασίδων

ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    3-0
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ            0-3
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ     3-0
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ        -
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ            0-3