Σάββατο 17/10/2015

Κορασίδων

Α Ομιλος

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ               3-0
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΥ     3-1
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     0-3
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ       9-0    6
2     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ         6-3    5
3     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ         6-3     5
4     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ         6-5     5
5     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ         6-0    4
6     ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ               1-9     3
7     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ           0-6     2
8     ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ               1-9     3

Β Ομιλος

ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ         3-0
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ     1-3
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ             0-3
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     3-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

α/α     Ομάδα                      ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ              9-1     6
2     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ              8-5     5
3     ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ      8-3     5
4     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ          7-3     5
5     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ         6-5     5
6     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ          3-6     4
7     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ            1-9    3
8     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ            3    -    3    -    0-9    3

ΓΕ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ-Αριστιτέλης Σκύδρας 0-3

Σε ένα ματς που δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας για το πρωτάθλημα κορασίδων τις ΕΣΠΕΜ η ομάδα τις Σκυδρας επικράτησε με άνεση για την τρίτη αγωνιστική της ομάδας από την Έδεσσα με 0-3.
Ο αγώνας ήταν εύκολος για τα κορίτσια της Σκυδρας αφού ο προπονητής έδωσε χρόνο συμμετοχής σε όλες τις αθλήτριες  που συμμετείχαν στην αποστολή.
Με πίστη και απόλυτη εμπιστοσύνη στα κορίτσια και τον προπονητή μας συνεχίζεται ο αγώνας για την κατάκτηση τις πρώτης θέσης.
ΓΕ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ: ΚΑΛΕΙΤΣΗ ΕΛ., ΚΑΝΔΗΛΑΡΗ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ, ΜΗΤΟΚΟΥ, ΟΥΛΕΜΑΝΗ, ΜΑΡΙΝΟΥ, ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ, ΚΑΛΕΙΤΖΗ ΕΥ.

ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ(ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ): ΜΙΓΚΑ Σ., ΜΙΓΚΑ Ι., ΛΕΚΑΚΗ, ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ, ΜΟΥΣΙΚΟΥ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ,ΤΟΠΑΣΙΔΟΥ(L), ΣΑΛΑΜΠΑΣΗ, ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ, ΤΣΟΡΛΙΝΗ.


Γ Ομιλος

ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ         2-3
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     3-0
ΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ        0-3
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ         3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

α/α     Ομάδα                  ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ             9-2    6
2     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ              9-2     6
3     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ             8-3     5
4     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ          6-3     5
5     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    3-7     4
6     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ        4-8    4
7     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ        2-9    3
8     ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ        0-9     3