Σάββατο 07/03/2015

Ανδρών

ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                           3-0
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ- ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     3-0
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                    0-3

Θέση     Σύλλογος                                 Βαθμοί

1     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     22
2     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 18
3     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ                              15
4     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ                   6
5    ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                                  5
6     ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ              0

Τελική Φάση Κορασίδων


ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ    2-3

     Ομάδα                  Βαθμοί
1     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ      3
2     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ         2
3     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                              1

 Παγκορασίδων

ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ    3-2

Κυριακή 08/03/2015

Γυναικών

Τελικη Φάση Θέσεις 1-4

 
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ     3-2
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ                                    0-3

 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 4
Θέση     Σύλλογος                                          Βαθμοί

1     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ                        3
2     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                 2
3     ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    1
4     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                                      0

Θέσεις 5-8

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ- ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ         3-2
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ    1-3

 ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5 - 8
Θέση     Σύλλογος                               Βαθμοί

1     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΙΝΙΟΥ                        3
2     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ         2
3     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                                   1
4     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ             0

Θέσεις 9-12

ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ     1-3

ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 12
Θέση     Σύλλογος                         Βαθμοί

1     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                        3
2     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ             3
3     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ                     0
4     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑιΔΑΣ    0

Παίδων

ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ    1-3

α/α     Ομάδα                                        βαθμοί
1     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ                              14
2     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     13
3     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ                     12
4     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ                 10
5     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ         8
    

Παγκορασίδων

Α Όμιλος


ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    3-0
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                              2-3
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ                             1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ              3-0

Β Όμιλος

ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΚΑΔ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ                 0-3
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ    3-0

Γ Όμιλος

ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                     0-3
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                        3-1
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2                               3-0