ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Παρασκευή 13/2/2015
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    16:30
Ποσειδων Βέροιας -  Νίκη Αιγίνιου
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Εδεσσαικη ΓΕ  – ΓΣ Κοζάνης
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 13:00 
Ζαφειράκης Νάουσας - Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
   
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 18:00
Φίλιππος Βέροιας - Αριστοτέλης Σκύδρας     
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ    

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00
Ποσειδών Βέροιας - ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ   

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00
Αριστοτέλης Φλώρινας -  ΑΠ Καστοριάς
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
   
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο  14/02/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00
ΓΣ Κοζάνης -  ΓΣ Γρεβενών
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ   

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 17:00
Αρίων Πτολεμαϊδας  -  Πάνθηρες Κοζάνης
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   16:00
Πάνθεον Λιτοχώρου – Νίκη Αιγινίου
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΙΤΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. Αλέξανδρος Γιανν - Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ   

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
Αριστοτέλης Σκύδρας - Ακαδ. Δ. Ακρίτας
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 
Γρ) ΨΑΡΡΑ
   
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 14/02/2015
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ     17:00
ΓΑΣ Μελίκης -  Αίας Κιλκίς
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
Αρχέλαος Κατερίνης – Νίκη Αιγινίου
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ  14:00
Αιας Κιλκίς -  Ατλας Κιλκίς
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ   

ΠΑΙΔΩΝ   
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Ίκαρος Έδεσσας - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ   

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
Νίκη Αιγινίου -  ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
   
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ Γρεβενών -  Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΡΙΜΜΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
Μίλωνας Γιαννιτσών - Μ. Αλέξανδρος Γιανν
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ   

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας  - ΑΠ Καστοριάς
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ   

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/02/2015
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00
Αρίων Πτολεμαΐδας - Ποσειδών Βέροιας
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/02/15
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΩΡΑ 12.00
A)ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΕΘΝΙΚΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/02/2105
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΑΝΤΖΑΣ ΩΡΑ 18.30
Β) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ