Πέμπτη 5/02/2015

Νεανίδων

ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -  ΑΠ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ    3-0

Σάββατο 07/02/2015

Ανδρών

ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ             3-0
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ    1-3

Κορασίδων
 
Α Όμιλος

ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                  3-2
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ                      3-0
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     3-0

Β Όμιλος

ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ            3-0
ΑΚΑΔ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ                 3-0
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     2-3

  Γ Όμιλος

ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                                         3-0
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ      0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ             3-1
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                               0-3

Α΄ Ομιλος

α/α     Ομάδα                                        ΣΕΤ     Βαθμοί
1    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ       36-2    24
 2     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ                  26-8    18
 3     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ                 22-18    18
 4       ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ                       18-21    16
5     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ             13-20     14
6     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ       12-29     12
7     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ                                4-33     11

Β΄ Ομιλος

α/α    ομάδες                                               ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ           39-7    26
2     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ            36-14     24
3     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ                       30-13     22
4     ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  27-20     20
5     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ               26-20    20
6     ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ    13-30    17
 7     ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ                                      7-36    14
 8     ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ                         ΑΠΟΒΟΛΗ

Γ Όμιλος

α/α     Ομάδα                                             ΣΕΤ     Βαθμοί
 1     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                                39-4      26
2     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                                     34-11     23
3     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                    32-14     23
4     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ      26-18     21
 5     ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                      12-31    17
 6     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                                    15-29    17
 7     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ               15-36    15
 8     ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ              7-37    14
 
  Κυριακή 08/02/2015

Γυναικών

Α ΄Ομιλος

Μ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    3-0
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ                       1-3
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ                                               0-3

Α Όμιλος

α/α     Ομάδα                                                        ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                        29-7     28
2     ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    27-5     26
3     ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ                                    22-15     23
4     AΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ                      16-17     15
5     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ                                     13-28     9
6     ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ                                              8-26     6
7     ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ                                        4-30     1

Β ΄Ομιλος

ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                           3-1
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                  3-1

Β Όμιλος

α/α     Ομάδα                                        ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ              29-6     28
2     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                               26-17     21
3      ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                          20-17     19
4     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     16-21     12
5     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                             15-24     10
6     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ         15-20    9
7     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ               13-25     9

Παίδων
 
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ         2-3
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     3-0
 
Παγκορασίδων
 
Α Όμιλος

ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ                       3-0Μ
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1    0-3
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ             0-3

 Β Όμιλος

ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ             0-3
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     3-2
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2          0-3

  Γ Όμιλος

ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     3-0
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                                       0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2                        2-3