Παρασκευή 30/01/2015

Νεανίδων

ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     3-1

Βαθμολογία Νεανίδων-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ : ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

α/α     Ομάδα                           Αγώνες     Νίκη     Ηττα     Μηδεν.     ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ                                                    10     9    1    0    28-8    19
2     ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10     6     4     0     21-14     16
3     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ                                                     9     7     2     0     22-8     16
4     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                                                    10    4    5    1    14-21    13
5     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ                                  9     3     5    1     15-18    11
6    ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ                     10    0     2    8     0-30    AΠΟΒΟΛΗ

Σάββατο 31/01/2015

Ανδρών


ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ    0-3

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:00      ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    3-0


Κορασίδων
 
Α Όμιλος


ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ     ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00        
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    3-0

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00      
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ -  ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     0-3

 Β Όμιλος

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    0-3

ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00    
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ     3-0

ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:30    
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -  ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     2-3

Γ Όμιλος

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ    1-3

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00          
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ       3-1

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00    
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    0-3

ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15:30
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ      3-2

Κυριακή 01/02/2015

Γυναικών

Α ΄Ομιλος


ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:30
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    0-3

ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00    
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    3-1

ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 18:00    
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΝΑΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    0-3

Β ΄Ομιλος

ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    1-3

ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00    
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ    3-1

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ    3-2

Παίδων
 
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ    0-3

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ   16:00    
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ    3-2
 
Παγκορασίδων
 
Α Όμιλος

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ    3-0

ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 14:00        
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ    3-0

ΣΧΟΛ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00    
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ- ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ    3-0

ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00    
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     1-3

Β Όμιλος

ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ     3-0

ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00    
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -     3-0

ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00    
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ -  ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ     3-1

ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 12:00    
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 - ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ    2-3

Γ Όμιλος

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥΣ 14:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ     3-1

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00       
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    0-3

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00    
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    2-3

ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  1  - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    2-3

Τρίτη 03/02/2015

Παγκορασίδων

ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    3-2