ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Παρασκευή 30/01/2015
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ Καστοριάς -  ΓΣ Κοζάνης  3-1
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 17:00
Ίκαρος Εδεσσας –ΓΣ  Γρεβενών 
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00
Εδεσσαικη ΓΕ - Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:00
Πήγασος Κοζάνης - ΑΠ Καστοριάς                 
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00
ΓΣ Κοζάνης  - Αριστοτέλης Φλώρινας 
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00
Φίλιππος Βέροιας – Εδεσσαικη ΓΕ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 15:00
Ποσειδών Βέροιας -  Νίκη Αιγινίου           
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ Μελίκης -Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 19:00
Αριστοτέλης Σκύδρας  -  Ίκαρος Εδεσσας
Α) ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
Ήφαιστος Φλώρινας - Πανθηρες Κοζάνης
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο  31/01/2015
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15:30
Αρίων Πτολεμαϊδας  -ΓΣ Γρεβενών
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:30
Μ.Αλέξανδρος  Γιαννιτ - Ζαφειράκης Νάουσας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ.) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 31/01/2015
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ   16:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας -  Αίας Κιλκίς
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
Αρχέλαος Κατερίνης -Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ18:00
ΑΣ Αίας Κιλκίς - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτ
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Εδεσσαική ΓΕ -  Νίκη Αιγινίου
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00
 Αρίων Πτολεμαΐδας – ΓΣ Γρεβενών           
Α)ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 1/02/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  18:30
Μίλωνας Γιαννιτσών – Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ 
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Kυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας - Άτλας Κιλκίς 
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ Κοζάνης -  Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 01/02/2015
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας – Ποσειδών Βέροιας
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ανδρών  
Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 12
2 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 10
3 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 6
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 3
5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2
6 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0

 Γυναικών   

Α ΟΜΙΛΟΣ

Θέση Σύλλογος Βαθμοί
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 25
2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20
3 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 20
4 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12
5 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
6 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 6
7 ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 1

Β ΟΜΙΛΟΣ
Θέση Σύλλογος Βαθμοί 
1 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 24 
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 18
3 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16
4 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 9
5 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
6 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7
7 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 7

Βαθμολογία Νεανίδων

α/α Ομάδα Αγώνες ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 9 25-7 17 
2 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10 21-14 16
3 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 8 21-5 15
4 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10 14-21 13 
5 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 9 15-18 11 
6 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10 0-30 ΑΠΟΒΟΛΗ

Βαθμολογία Παίδων

α/α Ομάδα Αγώνες ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 4 12-1 8
2 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 4 10-5 7
3 ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ 4 7-9 6
4 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 4 4-6 5
5 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4 0-12 4


Βαθμολογία Κορασίδων

Α΄ Ομιλος

α/α Ομάδα Αγώνες ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10 30-2 20 
2 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 10 26-8 18 
3 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 9 16-18 14 
4 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 9 15-16 13 
5 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 9 13-16 13
6 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 10 10-26 11
7 ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 9 4-27 9
   
Β΄ Ομιλος

α/α Ομάδα Αγώνες ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 11 33-5 22 
2 ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11 31-11 21
3 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11 27-10 19
4 ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 11 25-14 18
 5 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 11 20-18 16 
 6 ΑΚΑΔ. Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 11 7-30 13 
 7 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ 11 7-30 12 
 8 ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ 6 1-18 ΑΠΟΒΟΛΗ 
       
Γ΄ Ομιλος
α/α Ομάδα Αγώνες ΣΕΤ Βαθμοί
1 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 11 33-3 22 
2 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 11 31-7 20
3 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 11 28-11 20
4 ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11 22-15 18
 5 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11 13-23 15 
 6 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 11 9-28 14 
 7 ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 11 11-31 12 
 8 ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11 4-33 11