ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Παρασκευή 02/01/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτ.-         ΑΠ Καστοριάς
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  12:00
Πήγασος Κοζάνης -  Αρίων Πτολεμαϊδας
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ Κοζάνης  –Ήφαιστος Φλώρινας
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
Αριστοτέλης Φλώρινας  - ΓΣ Γρεβενών
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο  03/01/2015
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  14:00
ΑΠ Καστοριάς  - Πανθηρες Κοζάνης
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Σκύδρας – Εδεσσαικη ΓΕ
Α) ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ
Γρ) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
    
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
 Μ.Αλέξανδρος  Γιαννιτ.- Ακ. Κρ.Βρύσης Δ. Ακρίτας 
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00
Ποσειδών Βέροιας -    ΓΑΣ Μελίκης
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00
Πάνθεον Λιτοχώρου –   Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΔΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας -  Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΒΕΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/01/2015
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ   14:00
Νίκη Αιγινίου –  Αίας Κιλκίς
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
Αρχέλαος Κατερίνης – Ίκαρος Εδεσσας
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Εδεσσαικη ΓΕ -  Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Ίκαρος Έδεσσας - Ποσειδών Βέροιας                
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  16:00
Μίλωνας Γιαννιτσών -  Νίκη Αιγινίου
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 
Γρ) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ  16:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  -  ΑΣ Αίας Κιλκίς        
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ  16:00
Άτλας Κιλκίς  -   Αρχέλαος Κατερίνης                     
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ Καστοριάς  -    ΓΣ  Γρεβενών
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ
 
     ΕΘΝΙΚΑ    

A2 ΑΝΔΡΩΝ
Κυριακή 04/01/2015
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
A)ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ   
Β)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΓΡ) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ