ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Παρασκευή 19/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 20:00
Ποσειδών Βέροιας -  Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00
ΓΣ Γρεβενών -ΓΣ Κοζάνης
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΡΙΜΜΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  12:00
ΓΣ Γρεβενών  - ΓΣ Κοζάνης
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΛΑΜΠΡΕΤΣΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  15:00
Πάνθηρες Κοζάνης -  Αρίων Πτολεμαϊδας
Α) ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο  20/12/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00
Πήγασος Κοζάνης -  Ήφαιστος Φλώρινας
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Εδεσσαική ΓΕ -  Ικαρος Έδεσσας
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Ίκαρος Έδεσσας - Ζαφειράκης Νάουσας
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
Αριστοτέλης Σκύδρας – ΓΣ Κοζάνης
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00
Νίκη Αιγινίου -  Πάνθεον Λιτοχώρου  
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 11:30
Αίας Κιλκίς  -ΓΑΣ Μελίκης
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  14:00
ΑΠ Καστοριάς  - Αριστοτέλης Φλώρινας
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ   16:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  - Ποσειδών Βέροιας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης -  Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΠΑΙΔΩΝ
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
Νίκη Αιγινίου -  Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 21/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Εδεσσαικη ΓΕ -  Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 21/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
Ίκαρος Έδεσσας - ΓΣ  Γρεβενών
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 21/12/2014
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ  16:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  -  Νίκη Αιγινίου
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 21/12/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ            16:00
Άτλας Κιλκίς  -  Αίας Κιλκίς
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 21/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00
Ποσειδών Βέροιας -    Αρίων Πτολεμαΐδας
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 21/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ Καστοριάς  - Ζαφειράκης Νάουσας
Α) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ
Γρ) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Τρίτη 23/12/2014
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 15:00
Πάνθεον Λιτοχώρου- Ποσειδών Βέροιας
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΔΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Τρίτη 23/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:30
ΓΣ Γρεβενών –  ΑΠ Καστοριάς  
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΡΙΜΜΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 27/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
Ποσειδών Βέροιας - ΓΣ Γρεβενών
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 28/12/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
Νίκη Αιγινίου –  Εδεσσαική ΓΕ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 28/12/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Σκύδρας – Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Τρίτη 30/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:30
ΓΣ Γρεβενών –  Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΚΑΡΑΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Τρίτη 30/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00
ΑΠ Καστοριάς –  Ποσειδών Βέροιας
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 20/12/2014
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης 18.00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α)Πορτοκαλίδης
Β)Τσαμουρτζής
Γρ)ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή  21/12/2014
Β΄ΔΑΚ Κατερίνης 16.00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Α)Τσαμουρτζής
Β)Βένος
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ