ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  12:00
Πήγασος Κοζάνης - ΓΣ Γρεβενών
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ Κοζάνης  – ΑΠ Καστοριάς
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ Κοζάνης –  Εδεσσαική ΓΕ
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Σκύδρας -Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
Αριστοτέλης Σκύδρας – Φίλιππος Βέροιας
Α) ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00
Ποσειδών Βέροιας - Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00
ΓΑΣ Μελίκης  –   ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑ 14:00
Ζαφειράκης Νάουσας - Αριστέας Φιλώτα
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  12:00
Αρίων Πτολεμαϊδας  -  Ήφαιστος Φλώρινας
Α) ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   15:00
Πάνθεον Λιτοχώρου –   Αίας Κιλκίς
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΔΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Εδεσσαική ΓΕ - Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/12/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ.Αλέξανδρος  Γιαννιτσών- Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο  13/12/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:00
Αριστοτέλης Φλώρινας – Πανθηρες Κοζάνης               
Α)  ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 14/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 19:00
Εδεσσαικη ΓΕ -  Νίκη Αιγινίου
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  18:00
Αρχέλαος Κατερίνης -   Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/12/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ  16:00
Ζαφειράκης Νάουσας -Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/12/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
Νίκη Αιγινίου - Άτλας Κιλκίς
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ  Γρεβενών  -  Ποσειδών Βέροιας
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΡΙΜΜΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/12/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ  Κοζάνης  -  ΑΠ Καστοριάς
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Παρασκευή 19/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 20:00
Ποσειδών Βέροιας -  Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2014 18:00
ΔΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ
Α)ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Β)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2014    
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00    
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ
Α)
Β) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ