ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 06/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
Ποσειδών Βέροιας  -  ΓΣ Κοζάνης          
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 06/16/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ Καστοριάς -  Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ    

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00
Αρχέλαος Κατερίνης –ΓΑΣ Μελίκης
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  18:00
Αρχέλαος Κατερίνης - Μίλωνας Γιαννιτσών          
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ   14:00
Νίκη Αιγινίου –Ποσειδών Βέροιας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00
Νίκη Αιγινίου  - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Ίκαρος Έδεσσας - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Ίκαρος Έδεσσας -  ΓΣ  Κοζάνης
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μίλωνας Γιαννιτσών   - Εδεσσαική ΓΕ
Α) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  16:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Αίας Κιλκίς
Α) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 12:00
Αίας Κιλκίς –ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 14:00
Άτλας Κιλκίς –ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15:00
ΓΣ  Γρεβενών  -   Αρίων Πτολεμαΐδας
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  13:00
ΓΣ Γρεβενών -  Αρίων Πτολεμαϊδας             
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΡΙΜΜΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ Καστοριάς  -  Πήγασος Κοζάνης
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00
Αριστέας Φιλώτα  -    Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
Αριστοτέλης Φλώρινας  -   ΓΣ  Κοζάνης
Α) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00
Πάνθηρες Κοζάνης –   Ήφαιστος Φλώρινας                 
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑ      12:00
Ζαφειράκης Νάουσας -  Μ. Αλέξανδρος  Γιαννιτσών
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 07/12/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ  18:00
Ποσειδών Βέροιας -  Ζαφειράκης Νάουσας        
Α) ΜΠΟΡΝΤΕΝΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ