ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 29/11/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
Ποσειδών Βέροιας - ΑΠ Καστοριάς
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 29/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Φλώρινας -  ΓΣ Κοζάνης   
Α) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)       

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 29/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ   17:00
 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΓΣ Γρεβενών
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
Εδεσσαική ΓΕ  - Αριστοτέλης Σκύδρας 
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Εδεσσαική ΓΕ -  Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
 Μ. Αλέξανδρος  Γιαννιτσών - Αριστέας Φιλώτα  
Α) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μίλωνας Γιαννιτσών – Άτλας Κιλκίς
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  18:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών- Νίκη Αιγινίου 
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  18:00
Αρίων Πτολεμαϊδας- ΑΠ Καστοριάς
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  16:00
Αρίων Πτολεμαΐδας -  ΑΠ Καστοριάς
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 15:00
ΓΣ  Κοζάνης –Ποσειδών Βέροιας
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
Πήγασος Κοζάνης - Αριστοτέλης Φλώρινας 
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 13:00
ΓΣ  Κοζάνης –Πάνθηρες Κοζάνης
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας   - Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή  30/11/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
Ποσειδών Βέροιας   -  Πάνθεον Λιτοχώρου   
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑ      14:00
Ζαφειράκης Νάουσας - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας -  ΓΣ  Γρεβενών
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
Ήφαιστος Φλώρινας -   ΓΣ Γρεβενών  
Α) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  18:00
Αρχέλαος Κατερίνης -  Αίας Κιλκίς
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης - Μίλωνας Γιαννιτσών 
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 30/11/2014
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   13:00
ΓΑΣ Μελίκης  -   Νίκη Αιγινίου
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΕΦΗΒΩΝ
Δευτέρα 1/12/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  21:00
Πιερικός Κατερίνης -  Νίκη Αιγινίου
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ
 
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/2014  
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 18:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΣ
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ