ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 22/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17:00
Αριστοτέλης Φλώρινας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)     

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 22/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ   16:00
ΓΣ Κοζάνης - ΑΠ Καστοριας
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 22/11/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ Γρεβενών - Ποσειδών Βέροιας
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 22/11/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ  16:00
Αίας Κιλκίς  - Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή  23/11/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ   14:00
Νίκη Αιγινίου   -  ΓΑΣ Αλεξάνδρειας   
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00   
Νίκη Αιγινίου - Εδεσσαική ΓΕ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
Μίλωνας Γιαννιτσών -Αριστέας Φιλώτα
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. Αλέξανδρος  Γιαννιτσών- Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  18:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 16:00
Αίας Κιλκις - Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00
Πιερικός Κατερίνης - Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ)ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
Αρχέλαος Κατερίνης  -  Νίκη Αιγινίου
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:00
Ίκαρος Έδεσσας -  Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
Ίκαρος Έδεσσας - ΑΠ Καστοριάς
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00
Πάνθηρες Κοζάνης- ΓΣ Γρεβενών   
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00
ΓΣ  Κοζάνης –Πήγασος Κοζάνης
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00
Ζαφειράκης Νάουσας – Εδεσσαική ΓΕ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας - Αρίων Πτολεμαΐδας
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00
ΑΠ Καστοριάς –  Ήφαιστος Φλώρινας
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  12:00
Αριστοτέλης Φλώρινας  - Αρίων Πτολεμαϊδας
Α) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ   16:00
Πάνθεον Λιτοχώρου –     ΓΑΣ Μελίκης
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΔΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 23/11/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  19:00
ΓΣ Γρεβενών - ΓΣ  Κοζάνης
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/11/2014    
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00    
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
A)ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Β)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/11/2014    
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00    
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΗΣ    

Γρ)ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ