ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο15/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ Καστοριας -  ΓΣ Γρεβενών
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο15/11/2014
ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  19:00
ΓΣ Κοζάνης -Μ.Αλέξανδρος Γιαννιτσών     
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 15/11/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ 16:00
 Ποσειδών Βέροιας  -Αριστοτέλης Φλώρινας 
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 15/11/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  20:30
Νίκη Αιγινίου -  Αρχέλαος   Κατερίνης  
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
 Αριστοτέλης Σκύδρας - Αριστέας Φιλώτα
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ18:00
Αριστοτέλης Σκύδρας - Νίκη Αιγινίου
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ  14:00
Αίας Κιλκις  -  Νίκη Αιγινίου 
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή16/11/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 16:00
Άτλας Κιλκίς - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών   
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00
Εδεσσαϊκή ΓΕ  - Πιερικός Κατερίνης
Α) ΛΙΑΡΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00
Ίκαρος Έδεσσας -  Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00
ΓΣ  Κοζάνης – Ζαφειράκης Νάουσας    
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14:00
Πήγασος Κοζάνης – Πάνθηρες Κοζάνης
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 11:00
ΓΣ  Κοζάνης –   Αρίων Πτολεμαϊδας
Α)  ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13:00
ΑΠ Καστοριάς -  ΓΣ Γρεβενών 
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 15:00
ΑΠ Καστοριάς –Ποσειδών Βέροιας
Α) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00
Αρίων Πτολεμαίδας –  Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Φλώρινας - Ήφαιστος Φλώρινας
Α) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ
Γρ)  

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή16/11/2014
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  - Αρχέλαος Κατερίνης
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ  14:00
Πάνθεον Λιτοχώρου - ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΟΥΡΔΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00
Ζαφειράκης Νάουσας -Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
Ποσειδών Βέροιας - Αίας Κιλκίς 
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 16/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ11:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών– Εδεσσαϊκή ΓΕ 
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
      
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/2014
 ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 14:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ -  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ