Μετά τη λήξη της αποχής των διαιτητών τα πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΜ θα διεξαχθούν κανονικά το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Νοεμβρίου 2014 με την 1η αγωνιστική στην κατηγορία των Γυναικών, την 2η αγωνιστική στην Κατηγορία των Εφήβων και την 6η αγωνιστική στις κατηγορίες Νεανίδων και Κορασίδων. 

Ορισμοί Διαιτητών Σ/Κ 8-9/11/2014

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 08/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
Αριστοτέλης Φλώρινας  – ΑΠ Καστοριας
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 08/11/2014
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00
Αριστέας Φιλώτα – Ίκαρος Έδεσσας              
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 08/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ   16:00
ΓΣ Κοζάνης - ΓΣ Γρεβενών
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Σάββατο 08/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ
Σάββατο 08/11/2014
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00
Αριστοτέλης Σκύδρας  - Εδεσσαική ΓΕ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ 14:00
ΑΣ Αίας Κιλκις – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΝΕΟ   12:00
ΑΣ Αίας Κιλκίς  -Νίκη Αιγινίου  
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
Αρχέλαος Κατερίνης – Άτλας Κιλκίς
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ   20:00
Αρχέλαος Κατερίνης - Πάνθεον Λιτοχώρου      
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00
Νίκη Αιγινίου – Μίλωνας Γιαννιτσών
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00
Νίκη Αιγινίου – Πιερικός Κατερίνης
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15:00
ΓΣ Γρεβενών – ΑΠ Καστοριάς
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΡΙΜΜΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13:00
ΓΣ Γρεβενών – Αριστοτέλης Φλώρινας
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΚΑΡΑΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ  Κοζάνης – Αρίων Πτολεμαΐδας
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
Πάνθηρες Κοζάνης –  ΑΠ Καστοριάς
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
Ποσειδών Βέροιας –  Ίκαρος Έδεσσας
Α) ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00
Αρίων Πτολεμαϊδας – Πήγασος Κοζάνης
Α)  ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
Ήφαιστος Φλώρινας -  ΓΣ Κοζάνης
Α) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
Μίλωνας Γιαννιτσών - Ζαφειράκης Νάουσας
Α) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Γρ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ   14:00
ΓΑΣ Μελίκης –  Ποσειδών Βέροιας
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΝΤΟΒΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
Δ. Ακρίτας Κρύας Βρύσης - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α) KΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ
Γρ) ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 09/11/2014
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Εδεσσαική ΓΕ  -  Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ) ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/11/2014
ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑΣ 20:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -  ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ