ΣΑΒΒΑΤΟ  21/12/2013
Ανδρών

ΔΑΚ Εδεσσας 15:00 Ικαρος Εδεσσας - Φίλιππος Βέροιας 
ΔΑΚ Σκύδρας 16:00 Αριστοτέλης Σκύδρας - Εδεσσαική ΓΕ
ΔΑΚ Καλυβίων 18:30 Απόλλων Καλυβιων - Πιερικός Κατερίνης

Γυναικών 
A ΄Ομιλος

ΔΑΚ Κατερίνης 14:00 Αρχέλαος Κατερίνης- Αίας Κιλκίς
Νέο ΔΑΚ Κιλκίς 17:00 Άτλας Κιλκίς - Μίλωνας Γιαννιτσών
ΔΑΚ Γιαννιτσών 18:00 Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
ΔΑΚ Αιγινίου 14:00 Νίκη Αιγινίου -  Πιερικός Κατερίνης

Β ΄Ομιλος
 
ΔΑΚ Καστοριάς 18:00    ΑΠ Καστοριάς  - Ζαφειράκης Νάουσας
ΔΑΚ Πτολεμαίδας 16:00   Αρίων Πτολεμαίδας - Ποσειδών Βέροιας
ΔΑΚ Έδεσσας 13:00  Ίκαρος Έδεσσας - ΓΣ Κοζάνης
Αγ. Γεωργίου 19:00 Πήγασος Κοζάνης - Αριστοτέλης Σκύδρας
  
Κορασίδων
A ΄Ομιλος
 
ΔΑΚ Κατερίνης 12:00 Πιερικός Κατερίνης  - Πάνθεον Λιτοχώρου 
ΔΑΚ Αιγινίου 16:00 Νικη Αιγινίου - ΓΑΣ Μελίκης
ΔΑΚ Αλεξάνδρειας 12:00  ΓΑΣ Αλεξάνδρειας - Ποσειδών Βέροιας

Β ΄Ομιλος

ΔΑΚ Γιαννιτσών 12:00 Μίλωνας Γιαννιτσών - Εδεσσαική ΓΕ
ΔΑΚ Κρ. Βρύσης 14:00 Ακ. Κρύας Βρύσης Δ. Ακρίτας  - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών  
ΔΑΚ Νάουσας 12:00  Ζαφειράκης Νάουσας - Αριστοτέλης Σκύδρας 

Γ Όμιλος
 
ΔΑΚ Πτολεμαίδας 14:00     Αρίων Πτολεμαιδας   - ΑΠ Καστοριάς  
Αγ. Γεωργίου 17:00  Πήγασος Κοζάνης- Θύελλα Φιλώτα

ΚΥΡΙΑΚΗ  22/12/2013

Ανδρών
ΔΑΚ Κατερίνης 16:00 Αρχέλαος Κατερίνης - ΓΣ Κοζάνης
     
Παίδων
ΔΑΚ Σκύδρας 16:00   Αριστοτέλης Σκύδρας - Εδεσσαική ΓΕ
ΔΑΚ Έδεσσας 16:00   ΄Ικαρος ΄Εδεσσας - ΓΣ Γρεβενών
ΔΑΚ Αιγινίου 16:00 Νίκη Αιγινίου - Απόλλων Καλυβίων
ΔΑΚ Κατερίνης 14:00 Αρχέλαος Κατερίνης - Πιερικός Κατερίνης 

Νεανίδων
ΔΑΚ Κοζάνης 16:00 ΓΣ Κοζάνης  - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΔΑΚ Αλεξάνδρειας 18:00  ΓΑΣ Αλεξάνδρειας - Πήγασος Κοζάνης
ΔΑΚ Γιαννιτσών 16:00 Μίλωνας Γιαννιτσών - Ποσειδών Βέροιας 
ΔΑΚ Κατερίνης 20:00 Αρχέλαος Κατερίνης  - Ζαφειρακης Νάουσας

Παγκορασίδων
Α  Όμιλος
Αγ. Σπυρίδωνα 12:00 ΓΑΣ Βαφύρας - Νίκη Αιγινίου
ΔΑΚ Λιτοχώρου 12:00  Πάνθεον Λιτοχώρου - Αρχέλαος Κατερίνης
ΔΑΚ Κατερίνης 12:00 Πιερικός Κατερίνης - Ποσειδών Βέροιας

Β Όμιλος
ΔΑΚ Γιαννιτσών 14:00 Μίλωνας Γιαννιτσών - Ίκαρος Έδεσσας
ΔΑΚ Αλεξάνδρειας 16:00  ΓΑΣ Αλεξάνδρειας - ΑΣ Αίας Κιλκίς

Γ Όμιλος
ΔΑΚ Γρεβενών 12:00 ΓΣ Γρεβενών 2 - Πάνθηρες Κοζάνης
ΔΑΚ Πτολεμαίδας 16:00  Αρίων Πτολεμαίδας -ΓΣ Γρεβενών 1
Αγ. Γεωργίου 14:00 Πήγασος Κοζάνης - ΑΠ Καστοριάς 2
ΔΑΚ Κοζάνης 12:00 ΓΣ Κοζάνης - ΑΠ Καστοριάς 1