Σάββατο  26/10/2013

Εφήβων
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
Νίκη Αιγινίου  -Αρχέλαος Κατερίνης       
Α)ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ                          Γρ)ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ

Κορασίδων Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    12:00
Πιερικός Κατερίνης  - Ποσειδών Βέροιας   
Α)ΦΛΟΥΡΗΣ 
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΎΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης – ΑΣ Ποσειδών Βέροιας
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
Γρ)ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ

ΚΎΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΣΦΚ Πιερικός Κατερίνης – ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος
Α)ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ 
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΎΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 19:00
ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας – ΑΣ Πήγασος Κοζάνης
Α)ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ 
Γρ)ΨΑΡΡΑ

Κορασίδων
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00
 Πάνθεον Λιτοχώρου  - ΓΑΣ Μελίκης
Α)ΦΛΟΥΡΗΣ                   
Γρ)

Κορασίδων
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
Ίκαρος Έδεσσας - Ακ. Κρύας Βρύσης Δ. Ακρίτας  
Α)ΛΙΑΡΟΣ                       
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

Κορασίδων
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00
ΕΓΣ Ζαφειράκης  - Εδεσσαική ΓΕ
Α)ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ          
Γρ)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

Κορασίδων
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 16:00
Αρίων Πτολεμαΐδας - Θύελλα Αμυνταίου 
Α)ΙΩΑΝΝΟΥ                      
Γρ)ΗΛΙΑΔΗΣ

Κορασίδων
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ   14:00
Πήγασος Κοζάνης – ΓΣ Γρεβενών 
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ              
Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

Κορασίδων
Σάββατο 26/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   15:00
ΑΠ Καστοριάς  - ΓΣ Κοζάνης            
Α)ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ  
Γρ)ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

Εφήβων
Κυριακή 27/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ   16:00
 Απόλλων Καλυβίων – Αριστοτέλης Σκύδρας
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ      
Γρ)ΨΑΡΡΑ

Νεανίδων
Κυριακή 27/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
Αρχέλαος Κατερίνης -  Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Α)ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ            
Γρ)ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ

Νεανίδων
Κυριακή 27/10/2013
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
Ζαφειράκης Νάουσας – Πήγασος Κοζάνης               
Α)ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ                        
Γρ)ΤΟΤΛΗ

Νεανίδων
Κυριακή 27/10/2013
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  16:00
ΓΣ Κοζάνης -  Ποσειδών Βέροιας
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ                          
Γρ)ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ

Νεανίδων
Κυριακή 27/10/2013
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
Μίλωνας Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ                          
Γρ)ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

Κορασίδων
ΔΕΥΤΕΡΑ 28/10/2013
ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ      18:00
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας - Αρχέλαος Κατερίνης 
Α)ΤΣΑΡΟΥΧΑ
ΓΡ)ΠΑΝΤΟΦΛΙΔΗΣ

Κορασίδων
ΠΕΜΠΤΗ  31/10/2013
ΔΑΚ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 15:30
Αριστοτέλης Σκύδρας  - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών                
Α)ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
 Γρ)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ