Κορασίδων

 A ΄Ομιλος 2η αγωνιστική

Νίκη Αιγινίου - ΓΑΣ Αλεξάνδρειας                3-0           
Αρχέλαος Κατερίνης - Πιερικός Κατερίνης     0-3
Ποσειδών Βέροιας - Πάνθεον Λιτοχώρου     3-0

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΊΑ


α/α     Ομάδα                              Αγώνες    ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ      2          6-0     4
2     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     2          6-0     4
3     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ      2          3-3       3
4     ΜΑΣ ΝΚΗ ΑΓΙΝΙΟΥ     2         3-3      3
5     ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ      2          0-6      2
6     ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ         1           0-3     1
7     ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ      1           0-3      1

Επόμενη αγωνιστική-3η

ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΡΕΠΟ- ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

Β ΄Ομιλος-2η αγωνιστική


Ακ. Κρύας Βρύσης Δ. Ακρίτας - Μίλωνας Γιαννιτσών     0-3
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Ικαρος Εδεσσας    3-0
Εδεσσαική ΓΕ - Αριστοτέλης Σκύδρας    0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

α/α     Ομάδα                 Αγώνες  ΣΕΤ   Βαθμοί

1      ΓΑΣ ΜΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ          2         6-0      4
2     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ          2         6-2       4
3     ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ         1         3-0       2
4     ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ     1          3-0       2
5     ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ          2          2-6       2
6     ΑΚ.ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ ΔΙΓ.ΑΚΡΙΤΑΣ     2          0-6      2
7     ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ              2          0-6      2

Επόμενη αγωνιστική 3η

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ-ΑΚ ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ Δ.ΑΚΡΙΤΑ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΡΕΠΟ


 Γ Όμιλος-2η αγωνιστική


ΓΣ Γρεβενών - Αρίων Πτολεμαίδας     3-0
Πήγασος Κοζάνης - Αριστοτέλης Φλώρινας    3-0
Θύελλα Φιλώτα - ΑΠ Καστοριάς         0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


α/α     Ομάδα             Αγώνες      ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ          2         6-0     4
2     ΦΣΦ ΑΡΙΣΤ.ΦΛΩΡΙΝΑΣ      2         3-3      3
3     ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ         2         3-3      3
4     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ          1         3-0      2
5     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ     1        3-0      2
6     ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ      2         0-6      2
7     ΕΜΑΣ ΘΥΕΛΑ ΦΙΛΩΤΑ      2         0-6     2

Επόμενη αγωνιστική-3η

ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ-ΕΜΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΡΕΠΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝ

  Εφήβων
2η αγωνιστική


Αρχέλαος Κατερίνης - Απόλλων Καλυβίων     0-3
Αριστοτέλης Σκύδρας - Νίκη Αιγινίου     1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

α/α     Ομάδα             Αγώνες     ΣΕΤ     Βαθμοί

1      ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ    2       6-1    4
2    ΦΕΣ ΑΡΙΣΤ.ΣΚΥΔΡΑΣ     2       4-3   3
3    ΑΜΣ ΑΠΟΛ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ     2        3-3     3
4     ΓΑΣ ΑΡΧ.ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    2      0-6     2

Επόμενη αγωνιστική-3η

ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΠΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ


Νεανίδων
2η αγωνιστική


ΓΑΣ Αλεξάνδρειας - ΓΣ Κοζάνης     0-3
Ζαφειράκης Νάουσας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών      0-3
Ποσειδών Βέροιας - Αρχέλαος Κατερίνης     3-2
Πήγασος Κοζάνης - Μίλωνας Γιαννιτσών     1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


α/α     Ομάδα            Αγώνες        ΣΕΤ     Βαθμοί
1     ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ         2           6-0      4
2     ΓΑΣ ΜΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ      2           6-0      4
3     ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ     2           6-2         4
4     ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ     2     5-3      3
5     ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ      2          3-4 3
6     ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ       2           1-6      2
7      ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ      2         0-6      2
8       ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ          2         0-6      2

Επόμενη αγωνιστική-3η

ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ      
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ      
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ      
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ