ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Παρασκευή 20/12/2019    ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 17:00    
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ

Σάββατο 21/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00    
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    
Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00    
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ Κ0ΖΑΝΗΣ    
Α)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΛΑΝΑΡΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00    
ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00    
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ    
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00    
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00    
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ    
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΧΑΝΟΣ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00    
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ    
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16:00    
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ    
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00    
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00    
 ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ    
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00    
ΑΠΣ ΑΙΑΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18    
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00    
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ    
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΠΛΙΑΧΑ

Κυριακή 22/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00    
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00    
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ    
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ Κ18    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00    
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ -  ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00    
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ    
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00    
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Β) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ


ΚΟΡΙΣΤΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00    
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ    
Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00    
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ    
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  14:00    
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ    
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00    
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2    
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00    
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ    
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00    
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30    
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    
ΔΑΚ ΑΜΥΝΑΤΙΟΥ 11:00    ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ    
Α) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γρ)ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00    
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ    
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ)ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:30    
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16    
Κυριακή 22/12/2019    ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30    
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ    
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00    
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ    
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
Κυριακή 22/12/2019    ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00    
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    
Α) ΝΑΝΟΣ
Β) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
 
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 21/12/2019    ΔΑΚ Ευόσμου    17.30   
ΑΠΣ Αίας-ΑΟ Μαρκοπούλου   
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ


Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 22/12/2019    ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 18:00   
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΘΛΟΣ   
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΧΑΝΟΣ
ΓΡ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ   
Σάββατο 22/12/2019    ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00   
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ   
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΓΡ) ΨΑΡΡΑ Μ