ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 13/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Παρασκευή 13/12/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

Σάββατο 14/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00  
ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 16:00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 17:00  
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ

Κυριακή 15/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑ 12:00
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ 19:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟ/ΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ Μ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ)ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ Κ18
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΩΤΑ 
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 15/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:30
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 15/12/2019 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 18:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Β) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
 
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 14/12/2019 ΚΑΤΕΡΙΝΗΒ Τ9 18:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 14/12/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ  18:00
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΡΗΣ

Β) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ Μ