ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Σάββατο 07/12/2019

KΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΟΣΜΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:00
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ 
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

Κυριακή 08/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 11:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑ 12:00
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΧΑΝΟΣ 
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00  
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ 
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ 
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α)  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΟΣΜΑΝΙΔΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΓΕΩΤΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 13:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΓΕΩΤΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00
ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γρ)ΝΑΝΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ 
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 08/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Κυριακή 08/12/2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 13:00
ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΜΝΤΑΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Κυριακή 8/12/2019 ΠΑΟΚ 19.00
ΠΑΟΚ-ΓΣ Εθνικός Αλεξ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 07/12/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΡΜΟΓΕΝΗΣ
A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΓΡ) ΨΑΡΡΑ Μ