ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Σάββατο 30/11/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 14:00
ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ) ΝΑΝΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 14:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 14:30
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 12:00
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

κΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

Κυριακή 01/12/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2 - ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΨΑΡΡΑ Β
Γρ) ΧΑΝΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 15:00
ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00
ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ)ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ)ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ 
Γρ)ΝΑΝΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 13:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΛΑΝΑΡΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 15:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΛΑΝΑΡΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 12:00
ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γρ)ΤΟΤΛΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ)ΓΙΩΤΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 01/12/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:30
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Κυριακή 01/12/2019 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
 
ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 30/11/2019 ΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ9 20:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΡΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΓΡ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 30/11/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΧΑΝΟΣ
ΓΡ) ΨΑΡΡΑ Μ