ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ

Σάββατο 23/11/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00
ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΣ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:30
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΨΑΡΡΑ Β
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑ 12:00
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 16:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ

Κυριακή 24/11/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ
Α) ΨΑΡΡΑ Β
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α)ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ

ΑΓΟΡΙΑ Κ21
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΟΠ ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΔΡΕΙΑΣ 12:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ
Α) ΛΑΝΑΡΑΣ
Γρ)ΠΛΙΑΧΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00
ΑΣ ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ)ΚΑΡΑΠΕΔΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00
ΑΠΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γρ)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11:00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ)ΓΙΩΤΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:30
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
Κυριακή 24/11/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Κυριακή 24/11/2019 ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:30
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20
Κυριακή 24/11/2019 ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00
ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΟΤΛΗ
Γρ)ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

Τετάρτη  27/11/2019

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
Τετάρτη 27/11/2019 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 23/11/2019 ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΘΛΟΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Β) ΧΑΝΟΣ
ΓΡ) ΨΑΡΡΑ Μ