ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/04/2019
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ  – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)  ΧΑΝΟΣ
Β) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)  ΚΑΥΚΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/04/2019
ΔΑΚ  ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Β) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/04/2019
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 19:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β )  ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)  ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ

Σάββατο 13/04/2019
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2– Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ)  ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Σάββατο 13/04/2019
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 15:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ)  ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 13/04/2019
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:30
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΨΑΡΡΑ Β
Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16;00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 
Α)  ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ)  ΛΑΝΑΡΑΣ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ)  ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12;00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Α)  ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)  ΤΖΗΜΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Kυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12;00
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)  ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ)  ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ.- ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)  ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -   ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ
Α) ΨΑΡΡΑ Β
Γρ)  ΨΑΡΡΑ Μ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:30
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ)  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α)  ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β)  ΝΤΟΒΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ)  ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α)  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ)  ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 11:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)  ΚΑΥΚΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  -ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ 

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/04/2019
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ  - ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ)  ΛΟΥΚΙΔΟΥ

ΠΑΓ/ΔΩΝ
Δευτέρα 15/4/2019
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ   18:30
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ)  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΕΘΝΙΚH ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/04/2019
ΔΑΚ ΑΙΓΓΙΝΙΟΥ  18:00
ΑΙΓΙΝΙΟ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ
A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΓΡ)ΨΑΡΡΑ Μ