ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ  28/29-4-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 17.00 ΥΔΡΑΙΑ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 17.00 ΡΙΖΑΡΙ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΟΡΜΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018
ΑΨΑΛΟΥ 17.00 ΑΨΑΛΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΚΑΛΗ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 17.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 17.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 17.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 17.00 ΓΑΡΕΦΙ ΝΗΣΙ Α1ος ΑΛΑΤΖΑΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 17.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 17.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 17.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΜΗΤΩΝΑΣ
ΑΘΥΡΩΝ 17.00 ΑΘΥΡΑ Π ΝΕΟΑΛΑΙ ΚΒ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 17.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-4-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΑΣ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΑΣ ΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΑΣ ΠΡΤΖ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΑΑΓ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΚΑΛΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΑΞΟΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΒΑΒ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΑΣ ΒΑΒ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-4-2018
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΚΟΛΛΙΟΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΡΕΣΤΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΑΑΣ Π ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΑΓ Π ΖΙΩΓΛΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΜΙΣΚΟΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΕΛΛΑ ΤΖ ΜΙΣΚΟΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΕΛΛΑ ΒΑΒ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 2-5-2018
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 17.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 17.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΠΕΛΛΑΣ 17.00 ΠΕΛΛΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Π ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 17.00 ΑΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 17.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΑΓ Π ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ