Α1 Ερασιτεχνική (21η αγωνιστική)

ΑΣ Πρόμαχοι – Δόξα Μανδάλου     0-2 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Σαββίδης 18′
0-2 Σαββίδης 80′
Διαιτητές: Καρατζάς, Μίλτσης, Πίλτσης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Μελισσίου     0-1 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Φωστηρόπουλος 15′
Διαιτητές: Κατεριάδης, Αδραμάνης, Τσαλκάνης

Όλυμπος Αψάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας     0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαιτητές: Γιάγκος, Μίσκος, Δαργινίδης

Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Άρης Νησίου – Θύελλα Σαρακηνών     1-1 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Θωμάς Γιώργος 45′
1-1 Τσεγάνης 55′
Διαιτητές: Ταγκαλίδης, Κουπαράνη, Τσιγκόγλου

Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας – Μέγας Αλέξανδρος Όρμας     0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαιτητές: Βαμβακάς Φ., Κεσίσογλου Κ., Κουκούλης Δ.

Ευρωπός Φούστανης – Εθνικός Αριδαίας     0-2 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Τουτουκτσής 45′
0-2 Θεοδωρίδης 70
Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Αποστολούδας, Σταμανίκη

ΠΑΟ Κερασιάς – Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου     2-2 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Κοκτσίδης 10′
0-2 Λιούγκας 15′
1-2 Τζαβέλλας 52′
2-2 Τζαβέλας 85′
Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Σαπουντζή, Χατζηπέγιος

Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Άρης Λιπαρού – Νίκη Αξού     2-7 ΤΕΛΙΚΟ
1-0 Αστέρης 5′
1-1 Χατζηστεφάνου 12′
1-2 Δημητριάδης Μ. 17′
1-3 Δημητριάδης Μ. 26′
1-4 Πολατίδης 33′
1-5 Χατζηστεφάνου 39′
1-6 Χατζηστεφάνου 48′
2-6 πέναλτι 67′
2-7 Χατζηστεφάνου 85′
Διαιτητές: Παναγιωτίδης, Σιώνης Β., Σηπάκης Γ.

Άρης Παλαιφύτου – Μέγας Αλέξανδρος Δροσερού     0-4 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Πέντσης 37′
0-2 Μπάζδος 45′
0-3 Μπάζδος 61′
0-4 Σταμανίκης 65′
Διαιτητές: Αλατζάς, Δινάκης, Τυριακίδου

Φίλιππος Σταυροδρομίου – Άρης Αμπελειών     1-1 ΤΕΛΙΚΟ
0-1 Σιδώρης 18′
1-1 Χατζηβασιλειάδης 51′
Διαιτητές: Γιουματζίδης, Τσαλγίνη Χ., Καραγιάννης

Β’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Μακεδονικός Έδεσσας – Νέος Πυρσός Πετριάς     3-0 α.α
Διαιτητές: Λαμπρίδης, Λεμονίδης, Μιχαηλίδου

Β’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Απόλλων Ραχώνας – ΠΑΟΚ Δυτικού     7-1 ΤΕΛΙΚΟ
1-0 Αντωνιάδης Π. 15′
2-0 Ευθυμιάδης 22′
3-0 Ευθυμιάδης 28′
4-0 Αντωνιάδης Π. 35′
5-0 Ευθυμιάδης 41′
6-0 Κυργιρίδης 48′
7-0 Αρμάντο 70′
7-1 Ανδρεάδης 80′
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Αλμαλιώτης, Μητώνας

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Ηρακλής Αγίου Λουκά     3-0 ΤΕΛΙΚΟ
1-0 Κενανόπουλος 55′
2-0 Νικολαΐδης 80′
3-0 Νικολαΐδης 83′
Διαιτητές: Τρυψιάνης, Μανωλάκης, Μιχαηλίδης

Μέγας Αλέξανδρος Ν. Πέλλας – ΠΑΟΔ Δάφνης     3-0 ΤΕΛΙΚΟ
1-0 Πανταζίδης 35′
2-0 Βουζαξάκης 60′
3-0 Αγγελάρης 65′
Διαιτητές: Κουκούλης Σ., Παροτσίδης, Αμαξοπούλου

Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών – Μακεδονικός Γιαννιτσών     3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Διαιτητές: Παντζαρτζής, Ζιώγλης, Κόλλιος