Α1 Ερασιτεχνική (21η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Εσωβάλτων – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Μπρέγκου 32′
0-2 Νάτσης 35′
0-3 Νάτσης 40′
1-3 Πάρδας 70′
2-3 Γκέλος 85′
Διαιτητές: Καρατζάς, Βασιλειάδης, Μιχαηλίδης
2-3
τελικό
Εθνικός Γιαννιτσών – Δόξα Εξαπλατάνου (16:00)
1-0 Κηλίκης 15′
2-0 Καμπάνης 75′
Διαιτητές: Βαμβακάς Φ., Μίλτσης, Μίσκος
2-0
τελικό
Απόλλων 1960 Κρύας Βρύσης – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας
1-0 Γαβριηλίδης 43′
85′ ακυρωθέν γκολ του Πλιόγκα (Μ.Α. Πέλλας) ως οφσάιντ
Διαιτητές: Ατζαμιδάκης, Τσιγκόγλου, Τσαλγίνη Χ.
1-0
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)
Ελπίδα Έδεσσας – Δόξα Μεγαπλατάνου
1-0 Απάζογλου 65′
Διαιτητές: Γιάγκος, Κουκούλης Δ., Αμαξοπούλου
1-0
τελικό
Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης – Ορφέας Ριζαρίου
0-1 Βάινας 37′
0-2 Μισχος 85′
Διαιτητές: Παναγιωτίδης, Κουκούλης Σ., Τυριακίδου
0-2
τελικό
Άρης Υδραίας – Ηρακλής Γαρεφίου
0-1 Σίσκος 80′
Διαιτητές: Ζιώγλης, Μιχάλογλου, Λεμονίδης
0-1
τελικό
Α’ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική)
Φίλιππος Γιαννιτσών – Ποντιακή Νεολαία Κρύας Βρύσης
0-1 Γάτσος 5′
0-2 Μέμος 67′
Διαιτητές: Δεμερτζής Χ., Κουπαράνη, Σαπουντζή
0-2
τελικό
Άγιαξ Πέλλας – ΠΑΟΚ Δαμιανού
0-1 Βανγκέλι 20′
0-2 Καλπακιδης 30′
1-2 Τσαρτσαρακης 40′
1-3 Λαγομάτης 60′
1-4 Καλτσουνίδης 75′
Διαιτητές: Σηπάκης Γ., Τσαλκάνης, Μητώνας
1-4
τελικό
ΑΕΚ Καρυώτισσας – Άρης Αθύρων
1-0 Σωτηριάδης 35′
2-0 Σωτηριάδης 48′
2-1 Λογοθετίδης 62′
3-1 Πασσαλής 90′
Διαιτητές: Μπουρλούτσκι, Κόλλιος, Παροτσίδης 
3-1
τελικό
Β’ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική)
Αστραπή Ζέρβης – Αστέρας Νεοχωρίου
0-1 Καραγιαννίδης 10′
0-2 Σίτογλου 20′
1-2 Δάγγας 40′
2-2 Δάγγας 65′
3-2 Δάγγας 75′
4-2 Δάγγας 89′
 Διαιτητές: Πίλτσης, Χατζηπέγιος, Ζανταρίδης
4-2
τελικό
Ένωση Τσάκων – Σκύδρα 2000 
1-0  Χρ. Πέτσος 10′
1-1 Μέρτσιος 25′
1-2 Μούτσα 27′
1-3 Καρασαββίδης 40′
1-4 Καρασαββίδης 47′
2-4 Χ. Πέτσος 70′
Διαιτητές: Λαμπρίδης, Αποστολούδας, Μιχαηλίδου
2-4
τελικό
Νίκη Βορεινού – Αναγέννηση Δωροθέας
0-1 Χ. Σταματιάδης 10′
0-2 Σωτ. Κόγιος 30′
0-3 Σωτ. Κόγιος 40′
1-3 Στεφανίδης 58′
1-4 Μάρκος Τόκος 70′
2-4 Κουκουλίδης 75′
3-4 Μάντσης 80′
4-4 Μάντσης με πέναλτι 87′
5-4 Πέικος 89′
Διαιτητές: Κατεριάδης, Κεσίσογλου Κ, Παντζαρτζής
5-4
τελικό
Δάφνη Παναγίτσας – Εθνικός Γραμματικού
1-0 Δόγκος 30′
2-0 Φανόπουλος 40′
3-0 Μισαηλίδης 47′
4-0 Τσιόπανος 55′
4-1 60′
4-2 80′
5-2 Τσιόπανος 82′
5-3 89′
Διαιτητές: Σίωνης Β., Αδραμάνης, Ροδίντσης
5-3
τελικό

sentrapellas.gr