ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 31-3-2018  & 1-4-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2018
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 16.30 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΜΙΛΤΣΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 16.30 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 16.30 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.30 ΥΔΡΑΙΑ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.30 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΛΛΙΟΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΖΕΡΒΗΣ 16.30 ΖΕΡΒΗ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΠΙΛΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ
ΤΣΑΚΩΝ 16.30 ΤΣΑΚΟΙ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 16.30 ΒΟΡΕΙΝΟ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-4-2018
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.30 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 16.30 ΑΨΑΛΟΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΑΓΡΑ 16.30 ΝΗΣΙ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.30 ΑΡΝΙΣΣΑ ΟΡΜΑ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 16.30 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.30 ΚΕΡΑΣΙΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.30 ΛΙΠΑΡΟ ΑΞΟΣ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ 16.30 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΑΛΑΤΖΑΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.30 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 16.30 ΡΑΧΩΝΑ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Α ΛΟΥΚΑ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 16.30 Ν ΠΕΛΛΑ ΔΑΦΝΗ Β2 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.30 Ν ΤΡΑΠΕΣΟΥΝΤΑ Γ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-3-2018
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 13.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑ Π ΖΙΩΓΛΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΚΑΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΞΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΑΓ 2 ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΞΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΚΑΛΗ 1 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 17.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΒΑΒ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-4-2018
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 12.30 ΑΑΓ ΑΡΝΙΣΣΑ Π ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 13.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΑΟ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ Π ΚΟΛΛΙΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.30 ΑΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Π ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.00 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΒΑΒ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ