Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 19η αγωνιστική
Δόξα Μανδάλου – Δόξα Μαυροβουνίου
0-1 Μπρέγκου (35′)
0-2 Γιαουρτζής (45+1′)
Κόκκινη Τόπιας (Μανδαλο) 85′
Κόκκινη Πίττας (Μαυροβούνιο) 85′
0-2
τελικο
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας
Αναγκαστική αλλαγή για τον Μ. Αλέξανδρο στο 33′
(Σιαμαντάς αντί του Σατρακάκη)
0-1 Γουστέρης (65′)
0-2 Κατσαμακτσής (73′)
1-2 Κατεριάδης (77′)
1-3 Μπρατσούδης (78′)
1-4 Γουστέρης (80′)
1-4
τελικο
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
Μαύρη Θύελλα Λυκοστόμου – Μέγας Αλέξανδρος Άρνισσας
1-0 Λιούγκας (44′)
1-1 Θεοδώρου (50′)
2-1 Κοκτσίδης (65′)
3-1 Δίος (87′)
3-1
τελικό
Άρης Υδραίας – Πολυκαρπιακός Πολυκάρπης
1-0 Παπαδόπουλος (3′)
2-0 Καλπακίδης (35′)
3-0 Καλπακίδης (65′)
4-0 Μυταιόπουλος (90′)
4-0
τελικό
Ηρακλής Γαρεφίου – ΠΑΟ Κερασιάς
0-1 Μάντζιος (20′)
2-0 Μάντζιος (25′)
1-2 Μάρκου (50′)
2-2 Σίσκος (55′)
αποβολή Μάντζιος (65′)
2-3 Τζούλης (80′)
2-4 Πασσαλής (85′)
2-5 Πασσαλής (85′)
2-5
τελικό
Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 20η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Δαμιανού – Φίλιππος Γιαννιτσών
1-3 τελικό
Άρης Αθύρων – Μέγας Αλέξανδρος Αρσενίου
3-0 α.α
Άρης Αμπελειών – Άρης Παλαιφύτου
1-0 Σιδώρης (30′)
2-0 Σιδώρης (50′)
3-0 Παπαδόπουλος (55′)
4-0 Αρβανιτόπουλος (60′)
5-0 Σιδώρης (70′)
6-0 Σιδώρης (80′)
6-0
τελικό
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
Αναγέννηση Δωροθέας – Μακεδονικός Έδεσσας
1-0 αυτογκόλ Σουλιώτης (35′)
1-1 Ρέντζια (60′)
2-1 Σωτ. Κόγιος (62′)
2-2 Γάτσης (68′)
3-2 Σωτ. Κόγιος (75′)
4-2 Κουρουκαφόπουλος (85′)
5-2 Σωτ. Κόγιος (87′)
5-2
τελικό
Δάφνη Παναγίτσας – Νίκη Βορεινού
1-0 Κόντας (25′)
2-0 Μισαηλίδης (35′)
3-0 Π. Πολατίδης (40′)
4-0 Τζήγκας (44′)
5-0 Ι. Πολατίδης (45′)
6-0 Ταρασίδης (65′)
7-0 Π. Πολατίδης (80′)
7-0
τελικό
Ένωση Τσάκων – Αστραπή Ζέρβης
0-1 Δάγγας (10′)
0-2 Γιαννακίδης (15′)
0-3 (20′)
1-3 Πέτσος (25′)
2-3 Πέτσος (30′)
2-4 Δάγγας (40′)
2-4
τελικό
Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ 17η αγωνιστική
ΠΑΟΔ Δάφνης – Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών
1-0 Γονατίδης (80′)
1-0
τελικό
Ηρακλής Αγίου Λουκά – Μακεδονικός Γιαννιτσών
1-0 Τζουματζάνης (22′)
2-0 Παπάζης (35′)
2-0
τελικό
ΠΑΟΚ Αραβησσού – Απόλλων Ραχώνας
1-0 Καρπάς (10′)
2-0 Στεργίου (15′)
2-1 Ευθυμιάδης
2-2 Ευθυμιάδης
2-3 Ευθυμιάδης
2-4 Κυργιρίδης
3-4 Κοπάτσης
4-4 Κιόσης
5-4 Κιόσης
5-4
τελι