ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 24/25-3-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3-2018
ΚΑΛΗΣ 16.00 ΚΑΛΗ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 16.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΟΡΜΑΣ 16.00 ΟΡΜΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΝΗΣΙ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΡΙΖΑΡΙ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΑΞΟΥ 16.00 ΑΞΟΣ Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΙΣΚΟΣ  ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 16.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 16.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-3-2018
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.30 ΜΑΝΔΑΛΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΕΛΛΑ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.30 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.30 ΓΑΡΕΦΙ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.30 ΥΔΡΑΙΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.30 ΔΑΜΙΑΝΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΑΘΥΡΩΝ 16.30 ΑΘΥΡΑ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΑΜΠΕΛΕΙΕΩΝ 16.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.30 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.30 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΤΣΑΚΩΝ 16.30 ΤΣΑΚΟΙ ΖΕΡΒΗ Β1 ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΔΑΦΝΗΣ 16.30 ΔΑΦΝΗ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
Α ΛΟΥΚΑ 16.30 Α ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.30 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3-2018
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 14.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΑΓ Π ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 14.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΑΣ Π ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.00 ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΑΑΣ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΟΠ ΖΙΩΓΛΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΑΞΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΑΑΣ ΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΤΖ ΖΙΩΓΛΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΚΑΛΗ ΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.30 ΑΑΓ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΞΟΣ ΑΑΓ 2 ΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΑΑΣ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ 1 ΑΞΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 10.00 ΑΑΓ 2 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΚΑΛΗ 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΑΑΣ ΒΑΒ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΒΑΒ ΜΠΕΤΤΑΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25-3-2018
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26-3-2018
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 28-3-2018
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 16.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ