ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 17/18-3-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018
ΣΤΑΔΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Κ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ 4ος  ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Β2 ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-3-2018
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΡΙΑΣ 12.00 ΠΕΤΡΙΑ ΖΕΡΒΗ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
Α ΛΟΥΚΑ 12.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΔΑΦΝΗ Β2 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΥΤΙΚΟΥ 12.00 ΔΥΤΙΚΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΜΑΚΕΔΙΝΙΚΟΣ Γ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 12.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 12.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΛΙΠΑΡΟΥ 12.00 ΛΙΠΑΡΟ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 12.00 ΑΡΣΕΝΙ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 12.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΛΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 16.00 ΠΕΛΛΑ ΚΑΛΗ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 16.00 ΑΨΑΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΒΥΡΩΖΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΟΡΜΑ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 16.00 ΡΙΖΑΡΙ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 16.00 ΓΑΡΕΦΙ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΚΟΛΛΙΟΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 16.00 ΥΔΡΑΙΑ ΝΗΣΙ Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 16.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΛΓΟΥ  Κ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 16.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΞΟΣ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 16.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η. ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-3-2018
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΠΙΛΤΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Π ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΕΛΛΑ Π ΑΡΕΣΤΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΞΟΣ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ ΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΕΛΛΑ ΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΚΑΛΗ ΑΑΓ 1 ΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΑΞΟΣ ΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 10.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ 1 ΑΑΓ 2 ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΑΛΗ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΕΛΛΑ ΒΑΒ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-3-2018
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 13.00 ΑΑΓ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΣ Π ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΜΕΛΙΣΣΙ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΤΖ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΒΑΒ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ