ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 10/11/14-3-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 16.00 ΚΑΛΗ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΖΙΩΓΛΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ.
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΣ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΡΜΑΣ 16.00 ΟΡΜΑ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΑΓΡΑ 16.00 ΝΗΣΙ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 16.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΑΞΟΥ 16.00 ΑΞΟΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΩΝ Α2ος ΦΩΤΙΑΣ ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΛΤΣΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 16.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.
ΖΕΡΒΗΣ 16.00 ΖΕΡΒΗ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 16.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΙΓΑΛΑΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-3-2018
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΖΙΩΓΛΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΛΙΠΑΡΟΥ 16.00 ΛΙΠΑΡΟ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 16.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.
ΤΣΑΚΩΝ 16.00 ΤΣΑΚΟΙ ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 16.00 ΡΑΧΩΝΑ ΔΑΦΝΗ Β2 ΖΓΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 16.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 16.00 ΔΥΤΙΚΟ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-3-2018
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Π ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 13.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΡΝΙΣΣΑ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 12.30 ΠΕΛΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΖΙΩΓΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΠ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΞΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΤΖ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΤΖ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΚΑΛΗ ΤΖ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΞΟΣ ΑΑΓ 1 ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ 2 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΑΓ 2 ΑΞΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 2 12.00 ΚΑΛΗ 1 ΑΑΓ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΙΟΠΟΥ 3 11.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΒΑΒ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΒΑΒ ΖΙΩΓΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-3-2018
ΥΔΡΑΙΑΣ 12.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Π ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 12.00 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΑΓ Π ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΟΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΤΖ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 10.30 ΑΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΝΩΝ 11.30 ΑΑΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ