ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.02.2018

ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.30 ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 03.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΣΤΑΔΙΟ Ι.ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.30 ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.30 ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΖΕΡΒΗΣ 15.30 ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.30 ΣΚΥΔΡΑ 2000 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΔΑΦΝΗΣ 15.30 ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Α. ΛΟΥΚΑ 15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 04.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16η αγωνιστική
ΠΕΛΛΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΨΑΛΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.30 ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 12.00 ΠΟΛΥΚ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 16η αγωνιστική
ΑΘΥΡΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.30 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.30 ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.30 M .ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - Π ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.30 Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 14η αγωνιστική
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ