Ακρίτας Σωσάνδρας – Απόλλων Κρ.Βρύσης 0-4 (Τελικό)

0-1 Ζαφειρίου στο 53′

0-2 Ζαφειρίου στο 62′

0-3 Παπαδόπουλος στο 77′

0-4 Δημόπουλος στο 86′

Δόξα Εξαπλατάνου – Όλυμπος Αψάλου 2-1  (Τελικό)

1-0 Μποζίνης στο 55′

2-0 Λεμονάκης 56′

2-1 Σιδηροπουλος στο 61′

Δόξα Μελισσίου – Μ.Αλέξανδρος Εσωβάλτων 3-0 (Τελικό)

1-0 Σιδηρόπουλος στο 16′

2-0  Τουλγαρίδης στο 27′

3-0 Σιδηρόπουλος στο 90′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)
Δόξα Μεγαπλατάνου – Άρης Νησίου 0-6 (Τελικό)

0-1 Παπουλιδης στο 43’

0-2 Παπουλιδης στο 44’

0-3 Ιωσηφίδης στο 59′

0-4 Ταρπάνης στο 67′

0-5 Ταρπάνης στο 73′

0-6 Τσεγάνης στο 84′

Θύελλα Σαρακηνών -Μ.Αλέξανδρος Αρνισσας 11-0  (Τελικό)

1-0 Τσόρμπας Β. με πέναλτι στο 3′

2-0 Τσόρμπας Β. στο 7′

3-0 Τσόρμπας Β. στο 14′

4-0 Μπαγκής στο 20′

5-0 Νάνος στο 24′

6-0 Νάνος στο 37′

7-0 Στογιάννης στο 40′

8-0 Μποζίνης στο 45′

9-0 Τσόρμπας Ε. στο 73′

10-0 Νάνος στο 76′

11-0 Τρίψης στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Άρης Αμπελειών 2-3 (Τελικό)

1-0 Τζεβελέκης στο 15′

2-0 Τζεβελέκης στο 32′

2-1 Αρβανιτόπουλος στο 43

2-2 Σιδώρης στο 52′

2-3 Σιδώρης στο 76′

Άρης Αθύρων – Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-1 (Τελικό)

0-1 Κάτσε στο 40′

Μ.Αλέξανδρος Δροσερού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 3-0 (Τελικό)

1-0 Μπάσδος στο 20′

2-0 Μπάσδος στο 40′

3-0 Μπάσδος στο 77′

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Άρης Παλαιφύτου 2-1 (Τελικό)

1-0 Χαραλαμπίδης Ν. στο 5′

1-1  Ματεντζόγλου στο 7′

2-1 Σταυρίδης στο 80′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Νίκη Βορεινού – ΠΑΣ Σκύδρα  2-5 (Τελικό)


Ν.Πυρσός Πετριάς – Αναγέννηση Δωροθέας 2-4 (Τελικό)


Αστέρας Νεοχωρίου – Μακεδονικός Εδεσσας 3-1 (Τελικό)



Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Αραβησσού – Πατριαρχείο Γιαννιτσών 2-2 (Τελικό)

0-1 Κυργερίδης στο 25′

1-1 Γιαλίδης στο 30′

2-1 Στεργίου στο 45′

2-2 Ντότας στο 75′

Μ.Αλέξανδρος Ν.Πέλλας – Ηρακλής Αγ.Λουκά 8-1 (Τελικό)

1-0 Χατζηπαρασίδης στο 3′

2-0 Βουζαξακης στο 5′

3-0 Βουζαξακης στο 8′

4-0 Σαρήπαπας στο 19′

5-0 Βουζαξακης στο 35′

5-1 Παπάζης στο 43′

6-1 Γιαβάσης στο 45′

7-1 Καραβασίλης στο 57΄

8-1 Βουζαξάκης στο 75′

Μακεδονικός Γιαννιτσών – ΠΑΟ Δάφνης 2-2 (Τελικό)

1-0  Καρπάτσης Ε. στο 14′

2-0  Καρπάτσης Θ. στο 26′

2-1  Εμαννουηλίδης στο 34′

2-2  Εμαννουηλίδης στο 34′

ΠΑΟΚ Δυτικού – Ν.Τραπεζούντα Γιαννιτσών 15-2 (Τελικό)

Αναγέννηση Λιποχωρίου – Απόλλων Ραχώνας 0-3 (άνευ αγώνα)