A1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Δόξα Μαυροβουνίου 1-5 (Τελικό)

0-1 Καρυπίδης στο36′

1-1 Στεφανίδης στο 42′

1-2 Σιδέρης στο 43′

1-3 Ζαχαριάδης στο 75′

1-4 Καρυπίδης στο 81′

1-5 Νάτσης στο 85΄
σε λίγο εκτενές ρεπορταζ και βιντεο αγώνα 

Όλυμπος Αψάλου – Μ.Α Πέλλας 1-6 (Τελικό)

0-1 Γουστερής στο 5′

1-1 Καραισαρίδης στο 17′

1-2 Μπρατσούδης στο 19′

1-3 Γουστερής στο 31′

1-4 Γουστερής στο 53′

1-5 Ζούζουλας στο 76′

1-6 Μπρατσούδης στο 80′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)
Πολυκαρπιακός-Ηρακλής Γαρεφίου 5-0 (Τελικό)

1-0 Κιουλτζ’οπουλος στο 46′

2-0 Μονογενίδης στο 66′

3-0 Καράτζιος στο 77′

4-0 Μονογενίδης στο 83′

5-0 Ρακιάρης στο 89′

Κερασιά-Ορφέας Ριζαρίου 1-6 (Τελικό)

0-1 Τσόρμπας στο 4′

0-2 Καραολάνης στο 19′

1-2 Πασσαλής στο 53′

1-3 Καραολάνης στο 54′

1-4 Τσόρμπας στο 67′

1-5 Ταχίρι στο 77′

1-6 Μίσκος στο 84′

Μ.Α Άρνισσας-Εθνικός Αριδαίας 0-0 (Τελικό)

Άρης Νησίου-Μ.Α Όρμας 2-0

1-0 Τσακώνης με πέναλτι στο 30′

2-0 Αλεξανδρίδης στο 59′

Δόξα Μεγαπλατάνου-Θύελλα Σαρακηνών 0-4 (Τελικό)

0-1 Παπαδόπουλος στο 2′

0-2 Ρώσσης στο 37′

0-3 Μπαγκής στο 64′

0-4 Νάνος στο 84′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Σταυροδρομίου-Φίλιπππος Γιαννιτσών 3-1 (Τελικό)

1-0 Θεοδώρου στο 30′

2-0 Χατζηβασιλειάδης στο 56′

2-1 Χατζηχρήστος στο 62′

3-1 Παπαδόπουλος στο 90′

ΑΕΚ Καρυώτισσας-Άρης Αμπελειών 0-2 (Τελικό)

0-1 Κουλούδης στο 65′

0-2 Σιδώρης Μ. στο 90′

Άρης Παλαιφύτου-Άρης Αθύρων 4-2 (Τελικό)

1-0 Μυστακίδης στο 41′

2-0 Αρτεμιάδης στο 55′

2-1 Ριζόπουλος στο 64′

2-2 Μουχτάρης με πέναλτι στο 71′

3-2 Ματετζόγλου με πέναλτι στο 77′

4-2 Αρτεμιάδης στο 80′

Μ.Α Αρσενίου-Μ.Α Δροσερού 1-3 (Τελικό)

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αναγέννηση Δωροθέας-Αστέρας Νεοχωρίου 3-1 (Τελικό)



Δάφνη Παναγίτσας-Πυρσός Πετριάς  5-0 (Τελικό)



Εθνικός Γραμματικού – Ένωση Τσάκων 0-0 (Αναβλήθηκε) 

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ηρακλής Αγ.Λουκά-Νέα Τραπεζούντα Γιαννιτσών 5-1 (Τελικό)



Απόλλων Ραχώνας-Μ.Α Ν.Πέλλας 1-4 (Τελικό)


Αναγέννηση Λιποχωρίου-ΠΑΟΚ Αραβησσού 2-9 (Τελικό)