ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 27/28-1-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-1-2018
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ν ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΔΕΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Η
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ ΔΑΦΝΗ Β2 ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-1-2018
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΠΙΛΤΣΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΔΙΝΑΚΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΜΙΣΚΟΣ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΛΛΙΟΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-1-2018
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΑΣ Π ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΑΣ ΠΡΟΠ ΔΕΛΛΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΞΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΤΖΟΥΝ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥΝ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖΟΥΝ ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 10.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΑΣ ΤΖΟΥΝ ΔΕΛΛΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 11.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΚΑΛΗ ΤΖΟΥΝ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 10.00 ΑΑΓ 1 ΑΑΓ 2 ΤΖΟΥΝ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΞΟΣ ΤΖΟΥΝ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΑΣ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.30 ΑΑΓ 1 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 12.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΚΑΛΗ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΑΞΟΣ ΠΡΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΒΑΒ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΕΛΛΑ ΒΑΒ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28-1-2018
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΑΡΝΙΣΣΑ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟΥ Π ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Π ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΑΑΓ Π ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΚΟΣ 1 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖΟΥΝ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ