ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 6/7-1-2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 6-1-2018
Ν ΠΕΛΛΑΣ 13.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ Β2 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΕΛΛΙΟΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΓΑΛΑΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Α2ος ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΑΛΑΤΖΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΔΥΤΙΚΟΥ 15.00 ΔΥΤΙΚΟ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΟΛΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ ΔΑΦΝΗ Β2 ΜΙΣΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7-1-2018
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΦΩΤΙΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΜΙΣΚΟΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΑΤΖΑΣ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 ΠΕΤΡΙΑ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΒΟΪΔΑΚΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ ΓΙΑΝ. 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Α ΛΟΥΚΑ Β2 ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΟΜΙΔΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10-1-2018
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 14.30 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Κ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΜΙΣΚΟΣ 4ος  ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΠΑΛΛΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 14.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ 4ος  ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ