ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΜΕΛΙΣΣΙ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΖΙΩΓΛΗΣ ΙΤΣΚΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΝΗΣΙ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΙΝΟΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 15.00 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΜΙΣΚΟΣ ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 13.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Β2 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΤΣΑΚΩΝ 11.00 ΤΣΑΚΟΙ ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΚΟΛΛΙΟΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΚΑΛΗ Α1 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΣΚΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Α1 ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΖΓΟΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΣΗΠΑΚΗΣ
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 15.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΡΑΣΙΑΣ 15.00 ΚΕΡΑΣΙΑ ΟΡΜΑ Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΛΑΤΖΑΣ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ 15.00 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ ΑΞΟΣ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΜΠΑΛΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε Β1 ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Μ.
ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΛΙΠΟΧΩΡΙ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΖΙΩΓΛΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΠΕΡΦΕΡΕΙΑΚΟ ΚΒ 12.30 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Π ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΕΛΛΑ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΑΑΣ ΠΡΟΠ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΞΟΣ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΤΖΟΥ ΜΠΕΤΤΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΑΑΣ ΤΖΟΥ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 11.00 ΑΑΓ 1 ΚΑΛΗ ΤΖΟΥ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ2 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΤΖΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΑΞΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΕΛΛΑ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 13.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΑΑΣ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΑΓ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΑΓ 12.00 ΑΑΓ 1 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΞΟΣ ΠΡΤΖ ΚΟΛΛΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΚΑΛΗ 1 ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΠΕΛΛΑ ΒΑΒ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΒΑΒ ΜΗΤΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΘΝΙΚΟΥ 12.00 ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΑΑΣ ΒΑΒ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 12.30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΑΓ Π ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 11.30 ΑΑΣ ΑΡΝΙΙΣΣΑ Π ΑΡΕΣΤΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Π ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.
Ν ΠΕΛΛΑΣ 11.00 ΠΕΛΛΑ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 11.30 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Π ΣΑΜΑΡΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΟΠ ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΤΖΟΥ ΒΛΑΔΙΚΑΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 10.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΠΡΤΖ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΣΑ ΤΣΑΙΡ 11.30 ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΒΑΒ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ  23-12-2017
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 10.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 11.30 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΜΗΤΩΝΑΣ