Ακρίτας Σωσάνδρας- Πρόμαχοι 5-2
Προηγείται ο Ακρίτας 1-0  απο΄το 12΄με γκολ του Πασχούλη
42΄1-1 με απ΄ευθείας εκτέλεση φάουλ ο Μήτσκας  (Λούπου)


48΄2-1 Κοτζαμανώλης


65΄3-1  Πασχούλης
80΄3-2 Μήτσκας  (Λούπου)  με πέναλτι

85 ΄4-2  Κοτζαμανώλης

89΄5-2 Τσίκος

90΄  Αποβολή ΄Άντζος, Προμάχων  δεύτερη κίτρινη



Δόξα Μαυροβουνίου – Δόξα Μανδάλου 3-1 (Τελικό)

0-1 Καραδήμος στο 25′

1-1 Σιδέρης στο 35′

2-1 Γιαουτζής στο 60′

3-1 Νάτσης στο 90′

ΜΑ Πέλλας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 4-1 (Τελικό)

1-0 Ζούζουλας στο 35′

Αποβολή Σαβουλίδης για την Αναγέννηση στο 35′

2-0 Μπρατσούδης στο  50′

3-0 Σιαματάς στο 55′

3-1 Γεωργέας στο 72′

4-1 Μπρατσούδης στο 76′
Σε λίγο εκτενές ρεπορταζ και βιντεο αγώνα

Όλυμπος Αψάλου – Εθνικός Γιαννιτσών 0-4 (Τελικό)

0-1 Καπουσούζης στο 4′

0-2 Καπουσούζης στο 18′

0-3 Καμπάνης στο 51′

0-2 Καπουσούζης στο 87′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

ΜΑ Όρμας – Ελπίδα Έδεσσας 0-1 (Τελικό)

0-1 Παπαηλίας  στο 79′

Ηρακλής Γαρεφείου – ΜΑ Άρνισσας 0-5 (Τελικό)

0-1 Κωστίδης στο 14′

0-2 Σαββαΐδης στο 25′

0-3 Πασλαμόυσκας με πέναλτι στο 31′

0-4 Πασλαμόυσκας στο 40′

0-5 Πασλαμόυσκας στο 67′

Πολυκαρπιακός – ΠΑΟ Κερασιάς 3-1  (Τελικό)

0-1 Λούσας στο 5′

1-1 Κόγιος στο 24′

2-1 Μονογενίδης στο 62′

3-1 Κόγιος στο 90′

Χαμένο πέναλτι ο Στούπης στο 5′ για την Πολυκάρπη

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΜΑ Δροσερού – Ποντιακή Ν. Κρ.Βρύσης 1-5 (Τελικό)

0-1 Γάτσος στο 3′

1-1 Ψωμάς  στο 4′

1-2 Ελευθερίου στο 44′

1-3 Ξανθόπουλος στο 55′

1-4 Δελιγιαννίδης στο 66′

1-5 Ασλανίδης στο 70′

Άρης Αθύρων – Άγιαξ Πέλλας 6-0 (Τελικό)

1-0 Μουχτάρης στο 2

2-0 Λογοθετίδης στο 18′

3-0 Νέμτας στο 36′

4-0 Λογοθετίδης στο 60′

5-0 Μουρμούρασ στο 75

6-0 Λογοθετίδης στο 83

Άρης Αμπελειών – Άρης Λιπαρού 5-0 (Τελικό)

1-0 Ισιδώρης στο 4′

2-0 Μαραντίδης στο 22′

3-0 Παπαδόπουλος Γ. στο 58′

4-0 Παπαδόπουλος Γ. στο  62′

5-0 Σιδώρης στο 4’80

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΜΑ Αρσενίου 2-0 (Τελικό)

1-0 Ελέζι στο 18′

2-0 Θεοδώρου στο 86′

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Άρης Παλαιφύτου 4-1 (Τελικό)

1-0 Ελευθεριάδης στο 16′

2-0 Τσερίκου στο 22′

3-0 Τσερίκου στο 39′

4-0 Ζγουρούδης στο 80′

4-1 Γιασκίας στο 83′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Αστραπή Ζέρβης – Εθνικός Γραμματικού 1-3 (Τελικό)


Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Ηρακλής Αγ.Λουκά – ΜΑ Ν.Πέλλας 1-4 (Τελικό)



Απόλλων Ραχώνας – Αναγέννηση Λιποχωρίου 4-1 (Τελικό)