ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 11/12/15-11-2017 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΑΛΗ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΑΡΕΣΤΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ Α1ος ΦΩΤΙΑΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ  
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 15.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ  
ΡΙΖΑΡΙΟΥ 15.00 ΡΙΖΑΡΙ ΝΗΣΙ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ  
ΥΔΡΑΙΑΣ 15.00 ΥΔΡΑΙΑ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ  
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.  
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 15.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΔΑΜΙΑΝΟ Α2ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.  
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 15.00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 15.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ  
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 15.00 ΔΩΡΟΘΕΑ ΠΕΤΡΙΑ Β1 ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ  
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΝΕΟΧΩΡΙ Β1 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ  
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ  
ΔΑΦΝΗΣ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Β2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ  
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ ΔΥΤΙΚΟ Β2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ 12.00 ΣΩΣΑΝΔΡΑ ΠΡΟΜΑΧΟΙ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΣΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 15.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΜΑΝΔΑΛΟ Α1 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ 15.00 ΠΕΛΛΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΖΓΟΥΡΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΨΑΛΟΥ 15.00 ΑΨΑΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΕΛΠΙΔΑ Ε Α1ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ  
ΓΑΡΕΦΙΟΥ 15.00 ΓΑΡΕΦΙ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ  
ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 15.00 ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ  
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 15.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν ΚΒ Α2ος ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ  
ΑΘΥΡΩΝ 15.00 ΑΘΥΡΑ ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ Α2ος ΑΛΑΤΖΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ  
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 15.00 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Μ. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ  
ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 15.00 ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β.  
ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.00 ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ  
ΖΕΡΒΗΣ 15.00 ΖΕΡΒΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΣΙΩΝΗ  Μ.  
Α ΛΟΥΚΑ 15.00; Α ΛΟΥΚΑΣ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  
ΡΑΧΩΝΑΣ 15.00 ΡΑΧΩΝΑ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΤΟΜΙΔΟΥ  
                 
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ 15-11-2017
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 14.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΜΑΝΔΑΛΟ Κ ΓΙΑΓΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΜΠΑΛΛΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 14.30 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΛΜΩΠΟΣ Κ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 11.00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΛΜΩΠΟΣ Π ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ      
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 12.00 ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Π ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ      
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 11.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Π ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ.      
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ  ΚΒ 13.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α Σ Π ΑΡΕΣΤΗΣ      
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΟΠ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ      
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΡΟΠ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.      
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΟΠ ΣΑΜΑΡΑΣ      
ΠΛΑΤΑΝΑΤΟΠΟΥ 1 10.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΡΟΠ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ      
ΠΛΑΤΑΝΑΤΟΠΟΥ 1 11.30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΞΟΣ ΠΡΟΠ ΚΑΡΑΤΖΑΣ      
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΤΖΟΥ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ      
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΤΖΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.      
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΤΖΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 11.00 ΚΑΛΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 Γ ΤΖΟΥ ΜΠΕΤΤΑΣ      
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 2 12.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΤΖΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 12.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 Γ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΤΖΟΥ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ      
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 11.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΠΡΤΖ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΠΡΤΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.      
ΠΕΛΛΑΣ 11.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΠΡΤΖ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΞΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 2 Γ ΠΡΤΖ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΑΑΓ 10.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ Α 1 Γ ΚΑΛΗ 1 ΠΡΤΖ ΜΠΕΤΤΑΣ      
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 11.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 3 10.00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ν ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΠΡΤΖ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      
ΛΑΓΟΥΔΗ Γ 10.30 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ ΒΑΒ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ ΒΑΒ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.      
ΠΕΛΛΑΣ 10.30 ΠΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 2 Α ΒΑΒ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ      
                 
ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 11.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΠΕΛΛΑ Π ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.      
ΜΕΣΣΙΑΝΟΥ 11.00 ΑΑΓ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Π ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ  10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΜΕΛΙΣΣΙ ΠΡΟΠ ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ      
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΛΑ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΟΠ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ  11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΤΖΟΥ ΒΟΊΔΑΚΗΣ      
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΤΖΟΥ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ  11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΠΡΤΖ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ      
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 11.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΠΡΤΖ ΚΟΛΛΙΟΣ      
ΓΗΠΕΔΑ ΕΘΝΙΚΟΥ  10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ 1 Α ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ ΒΑΒ ΒΟΊΔΑΚΗΣ      
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 10.30 ΕΘΝΙΚΟΣ Γ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΒΑΒ ΚΟΛΛΙΟΣ