Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0 (Τελικό)

1-0 Μέντης στο 44′

Κόκκινη για τον Εδεσσαικό ο Ουζούνης στο 44′

Α1 ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ

Δόξα Μελισσίου – Δόξα Εξαπλατάνου 1-0 (Τελικό)

1-0 Σερέτης στο 82′

Δόξα Μανδάλου – Ακρίτας Σωσάνδρας 6-2 (Τελικό)

1-0 Καραδήμος στο 14′

1-1 Βασιλόπουλος στο 23′

2-1 Μαυρομάτης Κ. στο 28′

3-1 Μαυρομάτης στο 46′

3-2 Πασχούλης στο 48′

4-2 Καραδήμος στο 51′

5-2 Μαυρομάτης Κ στο 68′

6-2 Καραδήμος στο 85′

ΑΣ Πρόμαχοι – Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης 3-1 (Τελικό)

1-0 Μήτσκας στο 31′

2-0 Καραγιανίδης στο 42′

2-1 Καραγιάννης στο 73′

2 Κόκκινες για Κ.Βρύση .

3-1 Μπογδάνης στο 90+

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Όλυμπος Αψάλου 3-1 (Τελικό)

1-0 Σιδηρόπουλος στο 15′

1-1 Πισμησάκης στο  26′

2-1 Κοκκινίδης στο 36′

3-1 Τερζής στο 67′

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Δόξα Μεγαπλατάνου – Ηρακλής Γαρεφείου 7-0 (Τελικό)

1-0 Ελευθεριάδης στο 10′

2-0 Αντωνίου στο 28′

3-0 Ρουζμπί στο 33′

4-0 Μίζογλου Ε. στο 40′

5-0 Τζίνγκας στο  52′

6-0 Τζίνγκας στο 65′

7-0 Αντώνιου στο 71′

Άρης Νησίου – Άρης Υδραίας 6-0 (Τελικό)

1-0 Αλεξανδρίδης στο 5′

2-0 Παπουλίδης στο 15′

3-0 Κίνης στο 42′

4-0 Αλεξανδρίδης 47

5-0 Παπουλίδης στο 85′

6-0 Αλεξανδρίδης στο 89′

Ευρωπός Φούστανης – ΠΑΟ Κερασιάς 2-3 (Τελικό)

0-1 Μάντζιος στο 11′

1-1 Καραδοσίνης με  πέναλτι στο 21′

1-2 Γάτσος 32′

2-2 Μαντζιος στο 40′

2-3 Τράιος στο 64′

ΜΑ Όρμας – Μ.Θύελλα Λυκοστόμου 1-3 (Τελικό)



Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

Φίλιππος Γιαννιτσών – Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-3 (Τελικό)

0-1 Γρηγοριάδης στο 4′

0-2 Γρηγοριάδης στο 34′

0-3 Γρηγοριάδης στο 52′


ΠΑΟΚ Δαμιανού – Άρης Αθύρων 2-3 (Τελικό)



Άγιαξ Πέλλας – Φίλιππος Σταυροδρομίου 0-3 (Τελικό)

0-1 Ελεζαι στο 51′

0-2 Στεφάνου στο  62′

0-3 Ευαγγελίδης στο 76′

Άρης Λιπαρού – ΑΕΚ Καρυώτισσας 0-0 (Τελικό)

ΜΑ Αρσενίου – Άρης Παλαιφύτου 1-1 (Τελικό)

0-1 Σνάλα στο 5′

1-1 Ταρπάνης στο 62′

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

Μακεδονικός Έδεσσας – ΠΑΣ Σκύδρα 2000 1-1 (Τελικό)



Ν.Πυρσός Πετριάς – Δάφνη Παναγίτσας 2-0

1-0 Τυριακίδης Α. στο 10′

2-0 Τυριακιδης Χ. στο 18′

Οριστική διακοπή λόγο αποχώρησης της Παναγίτσας από το γήπεδο .

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

ΠΑΟΚ Δυτικού – ΠΑΟ Δάφνης 2-0 (Τελικό)



ΜΑ Ν.Πέλλας – Απόλλων Ραχώνας 1-1 


ΠΑΟΚ Αραβησσού – Αναγέννηση Λιποχωρίου 7-2 (Τελικό)