ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 4/5/8-11-2017 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-11-2017
ΚΑΛΗΣ 15.00 ΚΑΛΗ ΠΕΛΛΑ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΒΥΡΩΖΗΣ
ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 15.00 ΕΣΩΒΑΛΤΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Γ Α1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΖΓΟΥΡΟΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΕΘΝΙΚΟΣ Α Α1ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 15.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ. ΤΣΑΛΓΙΝΗΣ
ΑΡΝΙΣΣΑΣ 15.00 ΑΡΝΙΣΣΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ  
ΑΞΟΥ 15.00 ΑΞΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ  
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 15.00 ΠΟΝΤΙΑΚΗ Ν Κ.Β. ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ Γ. ΙΤΣΚΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΔΩΡΟΘΕΑ Β1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  
ΒΟΡΕΙΝΟΥ 15.00 ΒΟΡΕΙΝΟ ΖΕΡΒΗ Β1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ  
ΤΣΑΚΩΝ 15.00 ΤΣΑΚΟΙ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ  
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 15.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ Γ Α ΛΟΥΚΑΣ Β2 ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ  
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Γ Β2 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
                 
                 
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-11-2017
ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00 ΔΥΤΙΚΟ ΔΑΦΝΗ Β2 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ  
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 15.00` ΜΕΛΙΣΣΙ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 15.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ Α1 ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΜΠΙΝΟΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 15.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ  
ΑΓΡΑ 15.00 ΝΗΣΙ ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ  
ΦΙΛΩΤΕΙΑΣ 15.00 ΦΟΥΣΤΑΝΗ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ  
ΟΡΜΑΣ 15.00 ΟΡΜΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ Α1ος ΖΓΟΥΡΟΣ ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ  
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ Α2ος ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 15.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.  
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 15.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΠΙΛΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ ΜΠΕΤΤΑΣ  
ΛΙΠΑΡΟΥ 15.00 ΛΙΠΑΡΟ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑ Α2ος ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΙΩΝΗ  Μ.  
ΑΡΣΕΝΙΟΥ 15.00 ΑΡΣΕΝΙ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΗΤΩΝΑΣ  
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 15.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΣΚΥΔΡΑ 2000 Β1 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΕΓΙΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.  
ΠΕΤΡΙΑΣ 15.00 ΠΕΤΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ  
Ν ΠΕΛΛΑΣ 15.00 Ν ΠΕΛΛΑ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ  
ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ 15.00 ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ  
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ 8-11-2017
ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ 14.30 ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ Κ ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΜΙΣΚΟΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΛΗΣ 14.30 ΚΑΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Κ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ