Δόξα Εξαπλατάνου – Δόξα Π.Μυλοτόπου 6-1 (Τελικό)

Νίκη κορύφης για τον Εξαπλάτανο

1-0 Μποζίνης στο 3′

 

2-0 Λεμονάκης στο 12′

 

3-0 Λεμονάκης στο 18′

 

4-0 Λεμονάκης στο 35′

 

5-0 Παπαδόπουλος στο 39′

 

5-1 Θέμελης στο 54′

 

6-1 Χαλκίδης στο 62′

 

Ακρίτας Σωσάνδρας – Δόξα Μαυροβουνίου 0-1 (Τελικό)

Φτωχή νίκη για το ισχυρό Μαυροβούνι με 1-0 μέσα στους Ακρίτες Σωσάνδρας.

0-1 Γκότσης στο 52′

 

ΜΑ Πέλλας – Δόξα Μελισσίου 1-1 (Τελικό)

Πρώτη απώλεια βαθμών για το Μελίσσι και 1-1 μέσα στην Πέλλα για την ομάδα του Σ. Ντιμτσούδη.

1-0 Ρέκος στο 40′

 

1-1 Σιδηρόπουλος  στο 56′

 

Απόλλων 1960 Κρ.Βρύσης – Δόξα Μανδάλου 1-2 (Τελικό)

Μεγάλο διπλό για το Μάνδαλο μέσα στην Κρύα Βρύση με  εκτελεστή και πάλι τον Καραδημό που λίγο πριν το φινάλε χάρισε τη νίκη στην ομάδα του

1-0 Καραγιάννης στο 16′

 

1-1 Τσιλογλανίδης στο 34′

 

1-2 Καραδήμος στο  88′

 

ΜΑ Εσωβάλτων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-3 (Τελικό)

Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα  για την Αναγέννηση με σούπερ πρωταγωνιστή τον Τερζή που σημείωσε χατ τρικ

0-1 Τερζής στο  21′

 

1-1 Μιχαηλίδης με πέναλτι στο 33′

 

2-1 Μιχαηλίδης στο 40′

 

2-2 Τερζής στο 69′

 

2-3 Τερζής στο  78′

 

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

 

(Άρης Υδραίας – Θύελλα Σαρακηνών 0-2 (Τελικό)

 

1-0 Τσόρμπας Ε. στο 38′

 

Χαμένο πέναλτι για την Θύελλα από τον Μπαγκή στο 62′

 

0-2 Νάνος Γ. στο 70′

 

Μ.Θ. Λυκοστόμου – Ελπίδα Έδεσσας 0-0 (Τελικό)

 

Πολυκαρπιακός – Δόξα Μεγαπλατάνου 2-3 (Τελικό)

 

0-1  Ελευθεριάδης στο 17′

 

1-1 Αθανασίου  στο 25′

 

2-1 Κόγιος στο 29′

 

2-2 Τζίνγκας στο 37′

 

Διακοπή του παιχνιδιού στο 91′

 

2-3 Ελευθεριάδης με πέναλτι στο 92′

 

Α’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

 

Άρης Αθύρων – Ολυμπιακός Γαλατάδων 1-2 (Τελικό)

 

0-1 Γεωργιάδης στο 13′

 

0-2 Ισλάκογλου στο 42′

 

1-2 Μουχτάρης στο 75′

 

Άρης Αμπελειών – Νίκη Αξού 0-1 (Τελικό)

 

0-1 Σταυρίδης  στο 44′

 

Φίλιππος Σταυροδρομίου – ΠΑΟΚ Δαμιανού 4-0 (Τελικό)

 

1-0 Κουκούδας στο 29′

 

2-0 Ελέζη στο 41′

 

3-0 Χατζηβασιλειάδης στο 60′

 

4-0 Χατζηβασιλειάδης στο 71′

 

ΜΑ Αρσενίου – Άρης Λιπαρού 0-4 (Τελικό)

 

0-1  Βαρβαρέντσης  στο 3′

 

0-2 Τόπκας στο 17′

 

0-3 Τόπκας στο 18′

 

0-4 Τόπκας στο 30′

 

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (1ος όμιλος)

 

 Ένωση Τσάκων – Νίκη Βορεινού 5-1 (Τελικό)

 

 

Β’ ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ (2ος όμιλος)

 

ΠΑΟΚ Πατριαρχείο Γιαννιτσών – ΠΑΟ Δάφνης 1-0 (Τελικό)

 

1-0 Καλαϊτζής στο  64′

 

Ηρακλής Αγ.Λουκά – ΠΑΟΚ Δυτικού 1-2 (Τελικό)

 

 

ΠΑΟΚ Αραβησσού – ΜΑ Ν.Πέλλας 2-2 (Τελικό)

Αναγέννηση Λιποχωρίου – Μακεδονικός Γιαννιτσών 0-2 (Τελικό)

 

Απόλλων Ραχώνας – Ν. Τραπεζούντα Γ. 4-1 (Τελικό)