ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΙΣ 21/22/25-10-2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΚΑΤ. ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΒΟΗΘ. ΔΙΑΙΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑ Α1 ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΑΛΟΥ 16.00 ΜΑΝΔΑΛΟ ΕΘΝΙΚΟ Γ Α1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΔΕΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΗΣ 16.00 ΚΑΛΗ ΕΣΩΒΑΛΤΑ Α1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ. ΒΥΡΩΖΗΣ
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ Ε ΡΙΖΑΡΙ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΜΠΙΝΟΣ
ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ 16.00 ΛΥΚΟΣΤΟΜΟ ΓΑΡΕΦΙ Α1ος ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Μ. ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ  
ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ Α ΥΔΡΑΙΑ Α1ος ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ  
ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ 16.00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ ΚΕΡΑΣΙΑ Α1ος ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ ΡΟΔΙΝΤΣΗΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ  
ΑΓΡΑ 16.00 ΝΗΣΙ ΑΡΝΙΣΣΑ Α1ος ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΣΙΩΝΗ  Μ.  
ΑΞΟΥ 16.00 ΑΞΟΣ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ Α2ος ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΖΙΩΓΛΗΣ ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ  
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 16.00 Π ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ ΑΡΣΕΝΙ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ  
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΝΕΟΧΩΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β1 ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ  
ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ 16.00 ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΖΕΡΒΗ Β1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ  
ΔΩΡΟΘΕΑΣ 16.00 ΔΩΡΟΘΕΑ  ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ Β1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΜΠΕΤΤΑΣ  
ΔΑΦΝΗΣ 16.00 ΔΑΦΝΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙ Β2 ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Δ. ΤΣΙΓΚΟΓΛΟΥ  
ΣΦΑΓΕΙΩΝ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ Ν ΠΕΛΛΑ Β2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΙΛΤΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Η.  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΔΥΤΙΚΟΥ 11.00 ΔΥΤΙΚΟ  ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ Β2 ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ  
Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ 16.00 Π ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑ Α1 ΑΡΓΥΡΟΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ  ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΒ Α1 ΦΩΤΙΑΣ ΣΙΠΚΑΣ  Ι. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ ΣΗΠΑΚΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ 16.00 ΜΕΛΙΣΣΙ ΑΨΑΛΟΣ Α1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΒΥΡΩΖΗΣ
ΠΡΟΜΑΧΩΝ 16.00 ΠΡΟΜΑΧΟΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γ Α1 ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΡΜΑΣ 16.00 ΟΡΜΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ Α1ος ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΖΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗ Α1ος ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΣΑΜΑΡΑΣ  
ΠΕΝΤΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ ΑΘΥΡΑ Α2ος ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ. ΣΙΩΝΗ  Μ. ΣΤΑΜΑΝΙΚΗ  
ΔΡΟΣΕΡΟΥ 16.00 ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Α2ος ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Μ. ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ  
ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ 16.00 ΓΑΛΑΤΑΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ Α2ος ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  
ΔΑΜΙΑΝΟΥ 16.00 ΔΑΜΙΑΝΟ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ Α2ος ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ.  
ΣΤΑΔΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16.00 ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ ΛΙΠΑΡΟ Α2ος ΖΙΩΓΛΗΣ ΔΙΝΑΚΗΣ ΤΟΜΙΔΟΥ  
ΚΛΕΙΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ε ΤΣΑΚΟΙ Β1 ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ. ΠΙΛΤΣΗΣ ΜΗΤΩΝΑΣ  
ΠΕΤΡΙΑΣ 16.00 ΠΕΤΡΙΑ ΒΟΡΕΙΝΟ Β1 ΣΙΩΝΗΣ  Β. ΜΙΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ  
Α ΛΟΥΚΑ 16.00 Α ΛΟΥΚΑΣ ΡΑΧΩΝΑ Β2 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ  
Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16.00 Ν ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ Β2 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ ΒΟΊΔΑΚΗΣ  
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ 25-10-2017
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 16.00 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ ΑΜΠΕΛΕΙΕΣ Κ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ
ΣΤΑΔΙΟ Κ ΒΡΥΣΗΣ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ Β  ΚΑΛΗ Κ ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ