Ακρίτας Σωσάνδρας – Αλμωπός Αριδαίας 1-2
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Χ. ΚΟΥΠΑΡΑΝΗ      ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ
53΄ 0-1 Μεντί

56΄ 1-1 Τσίκος
 60΄  1-2 Τσόλκας

Ευρωπός Φούστανης – ΠΑΟ Κερασιάς 0-1
ΜΠΟΥΡΛΟΥΤΣΚΙ               ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΑΣ              ΚΟΛΛΙΟΣ
70΄  0-1  Δ.  Μάντης   με πέναλτι

Όλυμπος Αψάλου – Αστέρας Νεοχωρίου 4-0
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ       ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ      ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ
17΄ 1-0 Παπαδημητρίου

32΄ 2-0 Σιδηρόπουλος

57΄ 3-0 Τσίκος

78΄ 4-0 Τσίκος στο

 Τσίκος χαμένο πέναλτι

Μ.Θύελλα Λυκοστόμου – Εθνικός Αριδαίας 1-4

ΑΤΖΑΜΙΔΑΚΗΣ  ΔΕΛΛΙΟΣ              ΑΡΕΣΤΗΣ

22΄ 0-1 Παπαδόπουλος
47΄ 0-2 Παπαδόπουλος ′
70΄ 1-2 Νάνος
75΄ 1-3 Ορτζάνης
 87΄ 1-4 Ορτζάνης στο

Άρης Υδραίας – Δόξα Μαυροβουνίου 0-5
ΖΓΟΥΡΟΣ              ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑΣ                ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ

 12΄0-1 Ιωαννίδης στ
54΄ 0-2 Ουζούνης
57΄  0-3 Καρυπίδης
61΄ 0-4 Ιωαννίδης
76΄  0-5 Φανιάδης
Φίλιππος Σταυροδρομίου – Δόξα Μανδάλου 0-2
ΓΙΑΓΚΟΣ               ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Μ.     ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ  Σ.
18΄ 0-1 Καραδήμος
 90΄ 0-2 Τζούρτζος

Ολυμπιακός Γαλατάδων – Ορφέας Ριζαρίου 2-2
ΚΑΡΑΤΖΑΣ           ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ  Χ.            ΜΠΕΤΤΑΣ
5΄ 0-1 Ισλάκογλου
 10΄ 1-1 Καραγιάννης
 17΄ 1-2 Σιδηρόπουλος
90΄ 2-2 Ντούφο με πέναλτι στ
ΜΑ Δροσερού – Δόξα Μελισσίου 1-9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Κ  ΔΙΝΑΚΗΣ

1.        0-1 Ρομάντζης
3΄ 1-1 Χατζιλιάδης
12΄1-2 Τσάλμας
20΄ 1-3 Σιδηρόπουλος
27΄1-4 Σιδηρόπουλος ′
 34΄ 1-5 Τσάλμας
51’  1-6 Ουρούτση
60΄ 1-7 Βερβελές
72΄ 1-8 Ουρούτση
80΄ 1-9 Μιοράτσε

Άρης Λιπαρού – Απόλλων  Κρ.Βρύσης 0-9
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ  Ν. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΥ


5΄  0-1 Ζαφειρίου
11΄ 0-2 Καραγιάννης με πέναλτι
17΄ 0-3 Καραγιάννης
24΄ 0-4  Γ. Παπαδόπουλος  με πέναλτι

50΄ 0-5 Μποζίδης
55΄ 0-6 Βεζιριανόπουλος
60΄ 0-7 Δημόπουλος
65΄ 0-8 Δημόπουλος
82΄ 0-9 Μποζίδης

Δόξα Π.Μυλοτόπου – ΜΑ Πέλλας 0-3
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ      ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ  Γ.  ΜΙΛΤΣΗΣ
32΄ 0-1 Γουστέρης   με πέναλτι στ
83΄  0-2 Καραμούζας με πέναλτι στο 83′
90΄  0-3   Β.  Ρέκκος    

ΠΑΟΚ Δυτικού – Εθνικός Γιαννιτσών 0-8
ΒΑΜΒΑΚΑΣ  Φ. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ    ΣΗΠΑΚΗΣ  Γ.

4΄  0-1 Μπαμπαλής
12΄  0-2 Μπάρμπας
18΄ 0-3 Γκογκουλούδης
20΄ 0-4 Χωραφάς στ
35΄ 0-5    Στ.Μπάρμπας
60΄ 0-6 Χωραφάς
67΄ 0-7 Μπάρμπας
75΄ 0-8 Κουλούδης
ΠΑΟΚ Δαμιανού – Απόλλων Ραχώνας 4-0
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ               ΤΣΑΛΓΙΝΗ  Χ.      ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ
3΄ 1-0  Γρηγόρης Σωτηριάδης
 49΄ 2-0 Αλεξειάδης στο 49′
70΄ 3-0 Ρήγας στο 70′
75΄  4-0  Α.  Παπαδόπουλος

ΑΕΚ Καρυώτισσας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3
    ΤΡΥΨΙΑΝΗΣ        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ        ΣΙΩΝΗΣ  Β.
48΄ Γεωργίου
72΄ 0-2 Λαζαρίδης στο 72′
80΄ 0-3 Λαζαρίδης στο 81′